22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młodzież MRF z ERC pokazuje polski potencjał

Młodzież MRF z ERC pokazuje polski potencjał

Czwartek | 11 maja 2023 r

Andrea Mabellini i Martinez Cescs pojadą do Polski w przyszłym tygodniu na trzecią rundę Rajdowych Mistrzostw Europy FIA 2023.

Mabellini ORLEN startuje w 79. Rajdzie Polski, odnosząc swoje pierwsze bezpośrednie zwycięstwo etapowe w ERC podczas zeszłotygodniowego Rajdu Wysp Kanaryjskich. 23-letni Sesks, polegający na oponach MRF, powiedział, że asfaltowe wydarzenie „miało więcej pozytywów niż negatywów” przed powrotem mistrzostw na szutrową nawierzchnię, preferowaną przez łotewskiego kierowcę.

Po zajęciu ósmego miejsca wśród kierowców ERC Sesks, który startuje pod szyldem Team MRF Tyres, powiedział: „Zdecydowanie było więcej pozytywów niż negatywów. Ważne jest, aby finiszować i finiszować w pierwszej dziesiątce. Nie mogliśmy oczekiwać więcej po tym Po zeszłorocznym Rallye di Roma Capitole największym plusem dla mnie jest to, że bardzo się poprawiliśmy i nie byłem w stanie jechać tyle, ile mogłem [on Rally Islas Canarias]. Teraz zbliżają się trzy zloty jallikattu [in a row] Przynajmniej na tej płaszczyźnie mam lepsze doświadczenie i wiedzę.

Łotewski kierowca kontynuował: „W zeszłym roku pojechałem do Polski zestawem Rally2, więc będziemy gotowi. Polska powinna być dobra, to bardzo szybki rajd i ciekawe, jak przystosujemy się do szutrowej nawierzchni.


Mabellini Rallye Islas Canarias wygrał dwa etapy

Po swoim pierwszym zwycięstwie etapowym w Rally Islas Canarias SS11, Włoch Mabellini pojechał szybko w decydującym dla zawodów Power Stage na OS13.

Kierowca zespołu dealerskiego MRF Tyres powiedział: „Być może mieliśmy szczęście z czasem padania deszczu. [on the Power Stage]. Widzieliśmy trochę deszczu, ale nie było tak źle. Staraliśmy się cisnąć do końca i lepiej było utrzymać ten czas.

„Cieszymy się z tego, ale wynik nie będzie dla nas idealny, ponieważ mieliśmy pecha na dwóch odcinkach, kiedy widzieliśmy mokre warunki i mgłę. To rajd, zdarza się, ale to niesamowite mieć taki samochód i być w stanie przepchnąć się od pierwszego kilometra 27-kilometrowego etapu do ostatniego.Ty Musimy zaufać Tobie i Basenotes, ale to wszystko, co możemy zrobić, i chcę podziękować wszystkim, naszym sponsorom, RaceSeven i MRF, za umożliwienie tego.


READ  Dlaczego ten elegancki hotel może być najbardziej przyjaznym miejscem Insta w Polsce?