29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„1899” anulowany po jednym sezonie w serwisie Netflix – ostateczny termin

Nie będzie drugiego sezonu tajemniczego thrillera 1899. Netflixa Seria anulowana ciemny twórcy Jantje Friese i Barana Bo UdaraKto ujawnił informacje w mediach społecznościowych.

Z ciężkim sercem musimy wam to powiedzieć 1899 Współmodelki Bo Odar i Friese ogłosiły w poniedziałek na koncie Odara na Instagramie. „Chcieliśmy zakończyć tę cudowną podróż drugim i trzecim sezonem, tak jak to zrobiliśmy ciemny. Ale czasami sprawy nie idą tak, jak planowałeś”.

Źródła potwierdziły anulowanie do terminu.

1899 Był to serial opowiadający o tajemniczych wydarzeniach na pokładzie wędrownego parowca zmierzającego na zachód, by opuścić Stary Kontynent. Pasażerów, mieszankę europejskiego pochodzenia, łączą nadzieje i marzenia związane z nowym stuleciem i przyszłością za granicą. Ale ich podróż przybiera nieoczekiwany obrót, gdy odkrywają inny statek imigrantów dryfujący po morzu. To, co znajdą na statku, zmieni ich drogę do ziemi obiecanej w przerażający koszmar.

W serialu występują Emily Beecham, Aneurin Barnard, Andreas Beechmann i Miguel Bernardo.

Produkować 1899 na nowo wybudowanej wirtualnej scenie produkcyjnej w Babelsberg Studios w Niemczech – największym tego typu obiekcie w Europie.

Friese i bo Odar byli współprowadzącymi show i producentami wykonawczymi. Frieza był scenarzystą, a Bo Udar reżyserował.

READ  Kosmiczne pamiątki Buzza Aldrina sprzedają się za ponad 8 milionów dolarów