2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Leslie Grace ujawnia nowy, zakulisowy wygląd swojego kostiumu do anulowanego filmu Batgirl

Leslie Grace ujawnia nowy, zakulisowy wygląd swojego kostiumu do anulowanego filmu Batgirl

Batgirl przed szokującym capo! Leslie Grace ujawnia wygląd superbohatera z filmu o wartości 90 milionów dolarów, który został pocięty wśród plotek, że było to „ogromne rozczarowanie”, a „kostiumy wyglądały tanio”

Leslie Grace dała mediom społecznościowym wgląd w to, co wydawało się być jej ostatnim kostiumem Batgirl, kiedy w poniedziałek opublikowała klip z najważniejszymi wydarzeniami na 2022 rok na Instagramie.

27-letnia gwiazda In the Heights zawierała kilka zakulisowych momentów z produkcji anulowanego filmu o superbohaterach przez Warner Bros. Zeszły rok, który zszokował Hollywood.

Pogłoski o złych pokazach przesłuchań pojawiły się po tym, jak studio wyjęło wtyczkę, zwracając szczególną uwagę na pozornie „tanie” kostiumy.

BEFORE THE AX: 27-letnia Leslie Grace dała mediom społecznościowym wgląd w to, co wydawało się być jej ostatnim kostiumem Batgirl, kiedy w poniedziałek opublikowała na Instagramie rolkę z najważniejszymi wydarzeniami z 2022 roku

Peace out: gwiazda In the Heights zawierała wiele zakulisowych momentów z produkcji jej filmu o superbohaterach, który został odwołany przez Warner Bros.  Zeszły rok, który zszokował Hollywood

Peace out: gwiazda In the Heights zawierała wiele zakulisowych momentów z produkcji jej filmu o superbohaterach, który został odwołany przez Warner Bros. Zeszły rok, który zszokował Hollywood

„Dziękuję za nauczenie mnie, 2022”, napisała Grace, opisując rolkę z najważniejszymi wydarzeniami wypełnioną Batgirl. „Byłeś wyjątkowy na tak wiele sposobów, że zostaniesz ze mną”. Moja wdzięczność i miłość do życia są o wiele głębsze dzięki doświadczeniom, które mi ono przyniosło.

READ  Electric Zoo odwołuje pierwszy dzień edycji 2023

Zakończyła, mówiąc: „Biorę ze sobą twoje lekcje i uczestniczymy”. „Oto więcej historii do opowiedzenia, wspomnień do zrobienia i więcej miłości do ofiarowania w 2023 roku”.

Bolesne anulowanie Batgirl nastąpiło po tym, jak Leslie zagrał superbohatera.

Produkcja projektu o wartości 100 milionów dolarów była prawie zakończona, gdy studio odwołało premierę w HBO Max z powodu połączenia słabych testów i kreatywnych strategii księgowych.

Co to mogło być: Aktorka zawierała wiele przebłysków fioletowej i żółtej zbroi Batgirl.  Pogłoski o słabych pokazach przesłuchań pojawiły się po tym, jak studio wyjęło wtyczkę z filmu, zwracając szczególną uwagę na wygląd kostiumów

Co to mogło być: Aktorka zawierała wiele przebłysków fioletowej i żółtej zbroi Batgirl. Pogłoski o złych pokazach przesłuchań pojawiły się po tym, jak studio wyjęło wtyczkę z filmu, zwracając szczególną uwagę na pozornie „tanie” kostiumy.

Hojny:

Dostojny: „Dziękuję za nauczenie mnie, 2022”, napisała Grace, podpisując główną rolkę pełną Batgirl. „Byłeś wyjątkowy na tak wiele sposobów, że zostaniesz ze mną”. Moja wdzięczność i miłość do życia są o wiele głębsze dzięki doświadczeniom, które mi ono przyniosło”.

W Poważnej pracy: Leslie udostępniła kolekcję fragmentów, które pokazują cały wysiłek, jaki włożyła w tę rolę

W Poważnej pracy: Leslie udostępniła kolekcję fragmentów, które pokazują cały wysiłek, jaki włożyła w tę rolę

W Poważnej pracy: Leslie udostępniła kolekcję fragmentów, które pokazują cały wysiłek, jaki włożyła w tę rolę

Twórcom filmu powiedziano, że decyzja zapadła w ramach manewru „kupowania konta” dostępnego dla Warner Bros. Pictures. Ponieważ studio zmieniło się wcześniej w 2022 roku.

Pozwoliło to Warner Bros. Nowo utworzone Discovery nie musi nadal ponosić strat, próbując zmniejszyć zadłużenie w wysokości 3 miliardów dolarów, zgodnie z ostateczna data.

Główna historia obracała się wokół Batgirl Grace, w której walczyła ze złoczyńcą Brendanem Fraserem o imieniu Firefly – mężczyzną, który zwraca się ku życiu przestępczemu po tym, jak został zwolniony z pracy, stracił ubezpieczenie zdrowotne i nie może już opiekować się swoją chorą żoną.

Ale według tych, którzy oglądali pęknięty film, było to „wielkie rozczarowanie” kiepskimi kostiumami.

Collider, redaktor naczelny Stephen Weintraub ćwierkanie: „Porozmawiaj z ludźmi, którzy widzieli #Batgirl i powiedzieli, że było to ogromne rozczarowanie”. Kostiumy również wyglądały tanio.

Przyjazny superbohater: gwiazda najwyraźniej dobrze się bawiła na planie i zaprzyjaźniła się z obsadą i ekipą

Przyjazny superbohater: gwiazda najwyraźniej dobrze się bawiła na planie i zaprzyjaźniła się z obsadą i ekipą

Przyjazny superbohater: gwiazda najwyraźniej dobrze się bawiła na planie i zaprzyjaźniła się z obsadą i ekipą

Chociaż wynik mógł być mniej niż gwiezdny, post Leslie na Instagramie podkreślił cały wysiłek, jaki ona i ekipa włożyli w odłożenie filmu na półkę.

Wypełniło ją kilka fragmentów aktorki wykonującej akrobacje, często sugerując jej strój z fioletowo-żółtej zbroi, który nieco różni się od zdjęć promocyjnych.

„To tragiczne”, powiedział Brendan Fraser, zwracając się do niego. różnorodny O szokującym anulowaniu filmu. „To nie generuje zaufania między filmowcami a studiem”.

„Leslie Grace była cudowna” — ubolewał. „Ona jest dynamo – po prostu performerka”.

Wielkie rozczarowanie: według tych, którzy widzieli zepsuty film, tak było

Ogromne rozczarowanie: Według tych, którzy oglądali film Fractured, było to „wielkie rozczarowanie” tandetnymi kostiumami. Redaktor naczelny Collider, Stephen Weintraub, napisał na Twitterze: „Porozmawiaj z ludźmi, którzy widzieli #Batgirl i powiedzieli, że było to ogromne rozczarowanie. A kostiumy wyglądały na tanie”.