18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

15-letnia córka Anny Nicole Smith, Danielle, cieszy się na imprezie Janet Jackson z tatą Larrym Birkheadem

15-letnia córka Anny Nicole Smith, Danielle, cieszy się na imprezie Janet Jackson z tatą Larrym Birkheadem

Larry Birkhead, Janet Jackson i Daniellene Birkhead

Larry Birkhead/Instagram

danilina i tata Larry Birkhead W weekend spędzili razem wyjątkowy wieczór.

15-letnia córka śp. Anna Nicole Smith Uczestnicząc w jej drugim koncercie Janet Jackson w Cincinnati w stanie Ohio, wraz ze swoim 49-letnim ojcem, para musiała po koncercie wyjść za scenę, aby zrobić kilka zdjęć i spotkać się z samą piosenkarką.

„Udajemy się na drugą imprezę Janet Jackson w Danylin (Million) w Cincinnati, podczas gdy siedzimy tutaj, kłócąc się, który z nas jest największym fanem Janet” – napisał Larry. Kino Od niego z córką przed ceremonią.

Po koncercie duet ojciec-córka pozował do zdjęcia z Jacksonem, o którym Larry powiedział, że „zabił” go podczas imprezy.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Związane z: 15-letnia córka Anny Nicole Smith, Daniellene Birkhead, pozuje do kolorowego zdjęcia z tatą Larrym podczas Kentucky Derby

Po godzinach śpiewu, tańca i pocenia się Umieść tweeta Musimy spędzać wolny czas Umieść tweeta Zabiła go, zdołała zawrzeć wszystkie swoje piosenki, śpiewać i tańczyć w czasie upałów i wciąż znajdowała czas dla dwójki swoich fanów” – napisał. Cudowny weekend. Jak atrakcyjna jest Janet 👀 ❤️? „

W maju Larry i Danielle Spędziłem dzień na innym wielkim wydarzeniu: Kentucky Derby.

Przed wydarzeniem duet wziął udział w 33. dorocznym Barnstable Brown Kentucky Derby Eve. Tam Danielle skierowała swojego wewnętrznego Jacksona, ubrana dokładnie w strój, który 55-letni Jackson nosił na tym samym wydarzeniu prawie dwie dekady temu.

W rzeczywistości Larry ujawnił, że ubrania, które nosiła Danylin, były własnością piosenkarza „Escapade” at Udostępnij na Instagramie.

READ  Janet Jackson traci głos na Essence Festival, przestaje pracować na weekend

„Wychodząc na imprezę Barnstable-Brown z Dannielynem” fotograf skomentował serię postów, zanim ujawnił, że stroje jego córki były takie same, jak te noszone przez Jacksona w 2003 roku. Zauważając, że jej zespół „został zakupiony jako część Janet. Umieść tweeta Na cele charytatywne, Larry kontynuował: „Jak na ironię, Janet ma tu dziś wieczorem być”.