23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„LA” otrzymuje zamówienie pilotażowe NBC;  Nowe postacie i lokacje – ostateczny termin

„LA” otrzymuje zamówienie pilotażowe NBC; Nowe postacie i lokacje – ostateczny termin

Rozwiń dla garnitur Wszechświat jest teraz bliżej niż kiedykolwiek wcześniej.

NBC wydało rozkaz pilotażowy Garnitury: Los Angeles. Od Aarona Korsha, twórcy i scenarzysty oryginalnej serii, z UCP, oddziału Universal Studio Group. Zdjęcia mają rozpocząć się pod koniec marca w Vancouver. Jak ujawniono w czwartek w Deadline, Victoria Mahoney wyreżyseruje i będzie producentem wykonawczym spin-offu.

Garnitury: Los Angeles Nie będzie to ponowne uruchomienie ani odrodzenie, ale raczej nowy rozdział w kontekście Międzynarodówka Solidarności Chrześcijańskiej I NCIS W franczyzach pojawiają się nowe postacie w nowej lokalizacji.

POWIĄZANE: Uniwersum „Suits” będzie się rozwijać dzięki nowym serialom, nad którymi pracuje NBCUniversal od Aarona Korsha

Jak wynika z dziennika projektu, Garnitury: Los Angeles Film opowiada historię Teda Blacka, byłego prokuratora federalnego z Nowego Jorku, który na nowo odkrywa siebie jako najpotężniejszego agenta w Los Angeles. Jego firma znajduje się w punkcie kryzysowym i aby przetrwać, musi przyjąć rolę, którą gardził przez całą swoją karierę.

Ted otoczony jest gwiazdorską obsadą postaci, które wystawiają na próbę swoją lojalność wobec niego i siebie nawzajem, nie mogąc powstrzymać się od godzenia życia osobistego i zawodowego. Wszystko to dzieje się w miarę, jak wydarzenia sprzed lat powoli się rozwijają, przez co Ted zostawia wszystko i wszystkich, których kocha.

Producentem wykonawczym Korsha jest David Bartis, Doug Liman i Gene Klein, którzy byli z nim przy oryginalnym serialu.

POWIĄZANE: „Garnitury” na przestrzeni lat na zdjęciach

W filmie wystąpili Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Gina Torres, Sarah Rafferty, Meghan Markle i Rick Hoffman. garnitur Pod koniec popularnej ery Blue Sky w USA Network (część NBCUniversal). Według scenariusza żaden z oryginalnych aktorów nie pojawi się w odcinku pilotażowym, chociaż Adams wyraził zainteresowanie ponownym wcieleniem się w rolę Mike'a Rossa. Jeśli spin-off z Los Angeles otrzyma zamówienie na serial, pierwotna obsada może zwiększyć zainteresowanie wizytą w Golden State.

READ  Urocza edycja Barbie Oppenheimer — różne

POWIĄZANE: Członkowie obsady Suits ponownie spotykają się na Złotych Globach, serial tytułowy ponownie pojawia się w serwisie Netflix

Ponowne zainteresowanie serią wynika z emisji serialu w serwisie Netflix w połowie 2023 r. Niedawno pobił on rekordy i stał się „najchętniej oglądanym serialem oryginalnym w USA”, pokonując Apple Teda Lasso.

Jest to druga gałąź wynikająca z garnitur wszechświat, który obejmuje także program skupiający się na Torresie osoba, Który wyemitowano w USA w 2019 r., zanim został odwołany po jednym sezonie. osoba Obecnie można przesyłać strumieniowo na Peacock.