29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwiastun z okazji 60. rocznicy Doctor Who: Powrót Davida Tennanta

Zdjęcie do artykułu zatytułowanego Doctor Who & # 39;  Specjalny zwiastun z okazji 60. rocznicy s prezentuje sale

zrzut ekranu: BBC

Come 2023, serial science fiction BBC doktor Kto Będzie miał 60 lat. sieć ma Spędził miesiące Graj nieśmiało Na co on czeka w programie specjalnym z okazji 60. rocznicy, ale zdecydował, że jakiś prezent jest w porządku, stąd pierwszy zwiastun programu specjalnego.

W przeciwieństwie do jego wielkiego mentora, wielką przechwałką programu specjalnego jest pierwsza tura Davida Tennanta jako Czternasty Doktor po jego niespodziewanym powrocie pod koniec ostatniego odcinka Jodie Whitaker w październiku. Wygląda na zdezorientowanego jak zawsze i zdezorientowanego, co robić Nowa stara twarz Jest ubrany, dołączy do niego Catherine Tate, ponownie grająca Donnę Noble, towarzyszkę Dziesiątego Doktora – która może odblokować jej wspomnienia o Doktorze i zagrozić jej życiu. Ale wielkim nowicjuszem w tym trio specjalności będzie Neil Patrick Harris, który pod każdym względem wygląda na przestarzałego wynalazcę.

„Program dopiero się zaczyna…” #Doctor Who powraca w zwiastunie zwiastuna 2023 | Doctor Who – BBC

Trzy części doktor Kto 60th Anniversary Special będzie miał swoją premierę w listopadzie 2023 r., a następnie debiut Dr Ncuti Gatwa XV W roku 2024.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaći Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości doktor Kto.

READ  Jerry Blavat, legenda radia z Filadelfii, zmarł w wieku 82 lat