2 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wewnątrz długoletniej waśni Gwyneth Paltrow i Winony Ryder

Wewnątrz długoletniej waśni Gwyneth Paltrow i Winony Ryder

Kiedyś aktorki Gwyneth Paltrow i Winona Ryder były praktycznie nierozłączne.

Ta dwójka była stale widywana razem pod koniec lat 90., co było szczytem ich karier.

Jeśli chodzi o Ryder, zyskała rozgłos dzięki rolom w Soku z żuka, Edwardzie Nożycorękim i Małych kobietkach, podczas gdy Paltrow zagrała ostatnio w filmach Se7en i Emma.

Związane z: 9 surowych zasad, których przestrzegają Gwyneth Paltrow

Co więcej, obie kobiety spotykały się z najlepszymi przyjaciółmi, Mattem Damonem i Benem Affleckiem, i to Paltrow przedstawiła Rydera Damonowi.

Obie gwiazdy były rzekomo współlokatorami w pewnym momencie i zawsze razem chodziły na hollywoodzkie imprezy glamour, chociaż ich przyjaźń szybko się zepsuła z powodu roli filmowej.

Związane z: Dlaczego Kate Moss była „przerażona” i „nie mogła wstać z łóżka przez tygodnie” po pracy z Markiem Wahlbergiem

Dlaczego Gwyneth Paltrow i Winona Ryder upadły?

Te dwie ikony rzekomo miały gorzką przerwę w swojej przyjaźni pod koniec lat 90. i od tamtej pory nie są już takie same.

Gwyneth Paltrow rzekomo ukradła scenariusz z domu Winony Ryder – co wywołało ich spór.

Wszystko zaczęło się po tym, jak odwiedziła Paltrow Ryder w swoim domu w San Francisco i zobaczyła scenariusz do „Zakochanego Szekspira”, który od razu ją zaintrygował.