30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła: Zwolnienie dyrektora generalnego Josha McDanielsa przez The Raiders będzie kosztować około 85 milionów dolarów

Źródła: Zwolnienie dyrektora generalnego Josha McDanielsa przez The Raiders będzie kosztować około 85 milionów dolarów

W tym tygodniu właściciel Las Vegas Raiders, Mark Davis, po raz kolejny pokazał, że nie pozwoli, aby pieniądze wpływały na sposób prowadzenia jego franczyzy.

Źródła ligi poinformowały ESPN, że zwolnienie trenera Josha McDanielsa, dyrektora generalnego Dave’a Zieglera i niektórych członków sztabu trenerskiego będzie kosztować Davisa około 85 milionów dolarów.

Część tych kosztów zostanie poniesiona w wyniku wynagrodzeń i rozwodnienia stanowisk, jednak zwolnienia były, jak określiło ESPN jedno ze źródeł, „mimo wszystko kosztownym posunięciem”.

Na tym nie skończyły się koszty Raiders, którzy przerobili także kontrakty tymczasowego głównego trenera Antonio Pierce’a i tymczasowego dyrektora generalnego Champa Kelly’ego.

Niektóre źródła w organizacji podają, że Davis nie martwi się o pieniądze — martwi się o utworzenie zwycięskiej organizacji i właśnie to doprowadziło do zmiany w tym tygodniu, nie mówiąc już o kosztach.

„Niestety wiązałem duże nadzieje z Joshem i Dave’em” – powiedział Davis w środę Paulowi Gutierrezowi z ESPN. „Wygląda na to, że idziemy w złym kierunku. Zatem w związku z upływem terminu handlu poczułem, że nadszedł czas na zmianę, czas na wykonanie ruchu”.

Niektóre źródła przewidywały, że dojdzie do strzelaniny. „Właśnie usłyszałem, że źle przegrają z MNF [against the Lions]McDaniels jest [gone]„.

Nikt nie będzie sprawdzał zawartego w tym źródle zapisu tygodnia poprzedzającego porażkę Raiders w „Monday Night Football”, ale myślenie było dość jasne: Davisowi kończyła się cierpliwość.

Po poniedziałkowej poniedziałkowej porażce Las Vegas z Lions 26:14 Davis osobiście przeprosił grupę graczy Raiders za zmarnowanie sezonu, jak poinformowały ESPN źródła ligowe, i zwierzył się małej grupie osób w organizacji, że nadszedł czas, aby Zrób tak. wymiana pieniędzy.

READ  Victor Wembanyama Spurs rozgromili Clippers stratą 40 punktów

Pierce zostanie dwunastą inną osobą, która trenowała drużynę Raiders w ciągu ostatnich 20 sezonów, włączając w to trenerów tymczasowych – najwięcej w całej drużynie NFL w tym okresie. Pierce będzie ósmym trenerem Raiders, tymczasowym lub stałym, odkąd Davis przejął drużynę po śmierci swojego ojca, Ala Davisa, w październiku 2011 roku. Pierce podąża za McDanielsem, Richem Bisaccią, Jonem Grudenem, Jackiem Del Rio, Tonym Sparano, Dennisa Allena i Hugh Jacksona.

Nic więc dziwnego, że niestabilność ma dla Davisa cenę – nie tylko finansową. Raiders nie zdobyli tytułu mistrza ligi od 2002 roku, remisując z Jets w trzeciej najdłuższej aktywnej suszy w NFL, za Browns (1989) i Lions (1993).

Davis powiedział, że jest „wystarczająco zafascynowany” życiorysem Pierce’a, w tym dziewięcioletnią karierą w NFL jako linebacker, jednym występem w Pro Bowl i tytułem Super Bowl z drużyną New York Giants, przeciwko której zadebiutuje jako trener. Niedziela. – Posiedzieć z nim.

„Wygląda na to, że to nowe podejście” – powiedział Davis. „Wygląda na to, że obecnie potrzebujemy dostosowania. Jestem pod wrażeniem”.

Davis dodał, że Pierce „rozumie kulturę Raiders i to jest dla mnie ważne. Dobrze się z tym czułem”.