19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła – Wodzowie przygotowują się do wymiany Lariosa Sneada z Gigantami

Źródła – Wodzowie przygotowują się do wymiany Lariosa Sneada z Gigantami

Kansas City Chiefs finalizują transakcję dotyczącą wysłania gwiazdora narożnika Lariosa Sneada do Tennessee Titans, poinformowały w piątek wieczorem źródła ligowe Adamowi Schefterowi z ESPN.

Oczekuje się, że Chiefs otrzymają wybór w trzeciej rundzie wyborów w 2025 r., a także zamienią wybór w siódmej rundzie wyborów w 2024 r. na Sneada, który podpisze nowy kontrakt z Tennessee, podają źródła.

Źródła powiedziały Schefterowi, że Snead i Tytani mają ramy porozumienia, nad którymi pracowali od wielu dni. Zostanie to sformalizowane, gdy Sneed przejdzie pomyślnie badania lekarskie, i uczyni go jednym z najlepiej opłacanych graczy w historii NFL.

Na początku tego miesiąca The Chiefs umieścili na Sneedzie niewyłączną etykietę franczyzową. To pozwoliło mu porozmawiać z innymi zespołami, które następnie mogły dokonać wymiany z Chiefs.

Giants pozyskali już weterana liniowego Chidobe Awuziego na trzyletni kontrakt o wartości 36 milionów dolarów na początku darmowej agencji. Snead i Ozzie staną się zewnętrznymi obrońcami z Rogerem McCrearym w roli głównej, podczas gdy Giants będą rywalizować z rozgrywającymi C.J. Stroudem, Trevorem Lawrencem i Anthonym Richardsonem z drużyny AFC South.

Sneed dołącza do listy najważniejszych przejęć Tytanów w okresie pozasezonowym, na której znajduje się między innymi linebacker Kenneth Murray. Dyrektor generalny Ran Carthon pozyskał środkowego Lloyda Cushenberry'ego i obrońcę Sadiqa Charlesa, aby wzmocnić linię ofensywną. Atak również nabrał tempa, gdy Carthon dodał skrzydłowego Calvina Ridleya i rozgrywającego Tony’ego Pollarda.

READ  Johnson twierdzi, że zespół amerykański musi „poruszać się” wokół choroby

W 2023 r. Snead miał pod wieloma względami swój najlepszy sezon od czasu dołączenia do Chiefs jako wybór w czwartej rundzie w 2020 r. Snead pokrywał czołowego odbiorcę przeciwnika w co najmniej 65% snapów, co stanowi najwyższy w lidze siedem razy w sezonie zasadniczym. sezon, według danych NFL Next Gen Stats.

Tylko raz którykolwiek z tych odbierających złapał więcej niż dwa podania. Davante Adams z Las Vegas Raiders pięciokrotnie złapał piłkę na odległość 73 jardów w siedmiu celach przeciwko Sneedowi w meczu rozgrywanym w 12. tygodniu.

Snead (27 l.) nie pozwolił na przyłożenie jako najbliższy obrońca w zasięgu przez cały sezon, aż do zwycięstwa Chiefs nad Buffalo Bills w fazie play-off.

W meczu o mistrzostwo AFC przeciwko Baltimore Ravens Snead 21 razy zmierzył się z Zayem Flowersem. Sneed pozwolił na złapanie z 54 jardów, ale w dalszej części meczu wykonał jedno z najwspanialszych zagrań w meczu, zrzucając piłkę z Flowers tuż przed przekroczeniem linii bramkowej. Chiefs odrobili stratę w polu końcowym.

W 57 meczach w sezonie zasadniczym Snead zaliczył 10 przechwytów i 40 obrononych podań. W 13 meczach posezonowych ma jeden przechwyt i siedem obronionych podań.

Po sfinalizowaniu transakcji wyjazd Sneada do Tennessee uwolni 19,8 miliona dolarów z górnego limitu wynagrodzeń Chiefs.

W raporcie wykorzystano informacje Adama Teichera z ESPN.