13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wolna agencja NFL: wymiana Tytanów na CB L'Jarius Sneed

Wolna agencja NFL: wymiana Tytanów na CB L'Jarius Sneed

Jednym z najczęstszych sposobów, w jakie fani Detroit Lions chcieli, aby zespół pozyskał najwyższej klasy narożnika, była wymiana za niego Szefowie Kansas City Cornerback L'Jarius Sneed, który jak pokazał Chiefs, jest na rynku. Krążą nawet pogłoski, że Lions zapłacą Sneadowi. To nie będzie już możliwe, późnym piątkowym wieczorem Tytani z Tennessee Doszedłem do porozumienia z Chiefs w sprawie nabycia Sneeda w drodze wymiany.

Według Adama Scheftera z ESPN: Giants wysyłają wybory w trzeciej rundzie wyborów w 2025 r. i wymieniają wybory w siódmej rundzie w 2024 r. z Chiefs Naprzeciw Sineada. Co więcej, Giants podobno zgodzili się na to Przedłużenie kontraktu o cztery lata o wartości 76 milionów dolarów (19 milionów dolarów rocznie) z gwarantowaną kwotą 55 milionów dolarów..

Te warunki handlowe są niższe niż większość prognoz przed wprowadzeniem bezpłatnej agencji, ponieważ większość spodziewała się w zamian co najmniej wyboru w drugiej rundzie. Co więcej, średnie 19 milionów dolarów rocznie to w rzeczywistości mniej niż wartość umowy Sneeda na zasadzie franczyzy (19,8 miliona dolarów na jeden rok). Jednak biorąc pod uwagę 55 milionów dolarów gwarantowanych w czteroletniej umowie, jest to ogromny kontrakt dla Sneeda, który obecnie zajmuje szóste średnioroczne miejsce wśród graczy NFL, ale pierwsze pod względem sumy gwarancji (jeśli wstępne raporty są dokładne). Dla porównania, Chicagowskie NiedźwiedzieJaylon Johnson podpisał poza sezonem niemal identyczną czteroletnią umowę o wartości 76 milionów dolarów, ale z gwarancją „tylko” 43,8 miliona dolarów.

Jeśli chodzi o Lions, wykonali skromniejsze posunięcia, aby odnowić swoje zaplecze. Zamienili wybór w trzeciej rundzie, aby w zamian otrzymać obrońcę Buccaneers Carltona Davisa i parę wyborów z późnej rundy. Chociaż warunki handlowe są podobne do tych, które Sneed otrzymał za Tytanów, Lions odziedziczyli jedynie roczny kontrakt o wartości 14,5 miliona dolarów dla Davisa, który od tego czasu został zrestrukturyzowany w celu obniżenia limitu osiągniętego w 2024 roku.

READ  Syracuse 86-79 Karolina Północna (13 lutego 2024 r.) Podsumowanie meczu

Oprócz przeprowadzki Lions pozyskali także wolnego agenta Amika Robertsona i ponownie podpisali kontrakt z Emmanuelem Moseleyem. Jednak po nagłym zwolnieniu Camerona Suttona w następstwie rzekomego incydentu z pobiciem w domu, Lions mogą nadal chcieć dodać go na swoje zaplecze.