1 października, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zgłoszenie Google FCC ujawnia nadchodzący router Nest Wi-Fi 6E z wątkiem

Zgłoszenie Google FCC ujawnia nadchodzący router Nest Wi-Fi 6E z wątkiem

Wygląda na to, że Google przygotowuje się do uruchomienia zaktualizowanego routera Nest z radiami Wi-Fi 6E, Bluetooth Low Energy i siecią bezprzewodową Thread mesh jeszcze w tym roku, Według nowego zgłoszenia FCC. Ma numer modelu A4R-G6ZUC, który jest podobny do identyfikatorów przypisanych nie tylko do poprzedniego Nest Wifi, ale także do Nest Mini, Thermostat, a nawet Google Glass.

w czerwcu, Źródło potwierdzone za pomocą 9do5Google że nowy router Google/Nest jest już w drodze i Teraz mówi port Potwierdziłeś, że jest to numer modelu tego urządzenia.

Obrazy wewnętrzne i zewnętrzne cewki pozostają poufne i niewidoczne, ale wyłączają pokładową technologię bezprzewodową, a także „rozwiązanie z 6 antenami wewnętrznymi”:

  • 2 x 2,4 GHz/5 GHz dwuzakresowe anteny dla BT, Filament, 5 GHz Wi-Fi Basic
  • Wi-Fi 2 x 5 GHz Różnorodność
  • 2 dwupasmowe anteny Wi-Fi 2,4 GHz/6 GHz

W przeciwieństwie do swoich poprzedników Wi-Fi 6, routery Wi-Fi 6E mają nowe pasmo 6 GHz – a także 2,4 GHz i 5 GHz – dla kompatybilnych urządzeń, z którymi mogą się łączyć, Zmniejsz zakłócenia sygnału i zapewnij szybsze prędkości. Nawet jeśli nie masz jeszcze wielu urządzeń, które mogą komunikować się z częstotliwością 6GHz, pasmo można wykorzystać do łączenia lokalnych połączeń między punktami dostępowymi, usuwając trochę szumu z sieci, który może zwiększyć wydajność innych podłączonych urządzeń.

Podczas gdy teoretyczna maksymalna prędkość wynosi 9,6 Gb/s bez zmian w porównaniu z Wi-Fi 6, nowe widmo powinno umożliwiać urządzeniom korzystanie z maksymalnego dopuszczalnego rozmiaru kanału i osiąganie wyższych prędkości w rzeczywistych sytuacjach, być może około 1-2 Gb/s z czasem. użyjesz połączenia bezprzewodowego.

Od czasu premiery oryginalnego Nest Wifi zaadoptowano inteligentne urządzenia domowe, takie jak HomePod Mini Thread – część inteligentnego domu Standard interoperacyjności przyjęty przez Google, znany jako Matter. Wątek może jedynie stworzyć dedykowaną sieć dla urządzeń smart home, czyniąc je bardziej niezawodnymi i responsywnymi niezależnie od producenta.

READ  Lenovo wprowadza dwa nowe Chromebooki przed targami CES

Nowy router Wi-Fi 6E Google/Nest prawdopodobnie zostanie wycofany z oferty do końca roku. The Obecne gniazdo Wi-Fi Pakiet jest dostarczany z routerem i jednym punktem sieciowym i jest regularnie sprzedawany za 269 USD, ale tym razem cena może wzrosnąć, podobnie jak konkurencja. Opcja Wi-Fi 6E TP-LinkNa przykład jest również dostępny w parze za 299 USD, a Eero Pro 6E od Amazon Kosztuje 499 USD za parę.