16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pomimo nowych badań trenerzy Pokemon Go nie są w stanie utrzymać dwóch bil białych

Pomimo nowych badań trenerzy Pokemon Go nie są w stanie utrzymać dwóch bil białych

opublikowany: 2023-09-01T17:06:11

Zaktualizowano: 2023-09-01T17:06:21

Gracze Pokemon Go mogą trzymać tylko jedną Master Ball na raz, chociaż gra oferuje możliwość zdobycia drugiej Ball.

Jednym z najbardziej poszukiwanych przedmiotów w Pokemonach zawsze była Key Ball. Jasne, gracze łapią wszystko i zwykle zachowują to na rzadki połów.

Rzadka Piłka została dodana do Pokemon Go w lipcu 2023 r., a niektórzy Trenerzy oszczędzali Rzadką Kulę, próbując przechowywać kilka na raz.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Według Pokemon Go Centrum pomocy Jednakże w danym momencie możesz trzymać tylko jedną bilę białą, dlatego najlepiej jest, aby trenerzy znaleźli zastosowanie dla swojej pierwszej bili białej przed zakończeniem najnowszych badań.

Trenerzy Pokemon Go mogą mieć tylko jedną Master Ball

W centrum pomocy W sekcji zawierającej listę „typów przedmiotów i ich efektów” znajduje się sekcja wspominająca o Poke Ballach i ich działaniu.

Na dole pierwszego akapitu jest napisane: „Master Ball to bardzo rzadki i specjalny rodzaj Poké Balla ze 100% współczynnikiem przechwytywania. Pamiętaj, że możesz nosić tylko jedną Master Ball w swojej torbie na raz”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oznacza to, że zanim będziesz mógł zdobyć białą bilę dostarczoną w ostatnim badaniu z pomiarem czasu, musisz użyć posiadanej bili białej, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Najnowsza misja, Śledztwo w czasie: Mistrzowska Kula, oferuje szeroką gamę nieco trudnych zadań, które należy wykonać, aby ponownie zdobyć Mistrzowską Kulę.

Wielu wyraziło niezadowolenie z jakości zadań, ponieważ gracze z obszarów wiejskich będą mieli problemy z ukończeniem wymaganej liczby najazdów.

Skontaktowaliśmy się z Niantic i zaktualizujemy ten artykuł, jeśli skomentują. W międzyczasie możesz Przejdź do naszej sekcji Pokemon Go Aby sprawdzić większy zasięg.