4 maja, 2024

Zespół Dolphins Tyreek Hill jest w połowie drogi do bramki z gry z odległości 2 km w 8 meczach

Marcela Louisa Jacques’aszczególnie29 października 2023 o 16:11 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Tyreek Hill spala Pats’ D na 42-jardowy niszczyciel Dolphins

Tua Tagovailoa łączy się z Tyreek HIllem podczas akcji i zapewnił drużynie Dolphins przyłożenie z 42 jardów.

Miami– Tyreek Hill chce w sezonie 2000 jardów odbiorczych. Po tym tygodniu jest już w połowie drogi.

Skrzydłowy Miami Dolphins przekroczył 1000 jardów podczas niedzielnego zwycięstwa 31:17 nad New England Patriots, stając się pierwszym zawodnikiem, który tego dokonał w sezonie. Hill jest czwartym zawodnikiem w historii NFL, który w pierwszych ośmiu meczach swojej drużyny zdobył 1000 jardów.

All-Pro zapewnił drużynie Dolphins przewagę pod koniec pierwszej kwarty po złapaniu na odległość 42 jardów od rozgrywającego Tua Tagovailoa, ósmego w lidze lidera ligi, który w tym sezonie zdobył przyłożenie. Hill zakończył dzień ze 112 jardami i przyłożeniem po ośmiu złapaniach, co dało mu 1014 jardów zdobytych w sezonie.

Hill osiąga w tym sezonie tempo wynoszące 126,8 jardów na mecz, co oznaczałoby ustanowienie rekordu NFL i uczynienie go pierwszym w historii ligi odbierającym z dystansu 2000 jardów.

Występ Hilla zachwycił kibiców na stadionie Hard Rock, gdzie aplauz przebił jedynie obrońca narożnika Jalen Ramsey, który w niedzielę zadebiutował w sezonie.

Ramsey został sprzedany do Dolphins w marcu, ale opuścił pierwsze siedem meczów zespołu z powodu kontuzji lewej łąkotki drugiego dnia zgrupowania w lipcu. Wrócił do treningów w zeszłym tygodniu i został dodany do aktywnego składu przed niedzielnym meczem. Dał o sobie znać w pierwszej połowie, co doprowadziło do odbicia poza boisko i przechwycenia przez Maca Jonesa pod koniec drugiej kwarty. Według Next Gen Stats Ramsey jako najbliższy obrońca przepuścił 24 jardy i został skierowany zaledwie trzy razy.

Zwycięstwo zapewniło Miami prowadzenie 6:2 i przewagę do połowy meczu nad Kansas City Chiefs w walce o pierwsze miejsce w AFC. To dobrze, że Dolphins and Chiefs zmierzą się w 9. tygodniu we Frankfurcie w Niemczech w ramach NFL International Series.