22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zadanie innowacji polega na tym, że nowe poziomy są gotowe do licznika ERC w Polsce

Kierowcy startujący w czerwcowych Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA w Polsce zmierzą się z wieloma nigdy wcześniej nie używanymi poziomami na krajowym liczniku ERC.

Osiem imprez zaplanowano na 10-12 czerwca, jako czwarta runda sezonu ERC 2022, z Michałem Sikorą, prezesem Polskiego Związku Motorowego w Polsce, który zapowiada, że ​​78. edycja Rajdu Polski będzie w 30 procentach nowa. A.S.N.

„Rajd Polski to klasyczna impreza, która cieszy się uznaniem wśród zawodników, widzów i przedstawicieli mediów” – powiedział prezes Sikora. „Wymaganie specjalnego statusu na Mazurach zawsze zapewniało spektakularne i ekscytujące bitwy rajdowe. Istnieją dobrze znane poziomy i zupełnie nowe eksperymenty. Trzydzieści procent całkowitej odległości peronów trafi na wcześniej nieużywane drogi.

Prezes Sikora kontynuował: „Rajd 2021 to ostatnia runda ERC organizowana we współpracy z imprezami Poland Eurosport. Podczas czterech edycji Rajdu Polski mieliśmy niepowtarzalną okazję pracować z ich drużyną. Zawsze możemy na nich liczyć i ich nieocenioną pomoc, m.in. za co serdecznie dziękujemy i za to dziękujemy.Czas powitać naszych nowych partnerów z Promotora WRC.

W ramach 200-kilometrowej trasy zlot widowiskowego miejskiego Stadionu Mikołajek odbędzie się w Mikołajkach za Polską.

READ  Legendarny skarb należący do osławionego XVIII-wiecznego przemytnika odnaleziony w Polsce