28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Za jakie QB Broncos by się zamienili?

Za jakie QB Broncos by się zamienili?

Broncos zainwestowali dwa typy w pierwszej rundzie, kilku graczy i wiele milionów w nieudany eksperyment Russella Wilsona. Czy dokonają kolejnej inwestycji w debiutującego rozgrywającego?

Jak niedawno zauważono, komentarze GM George'a Pattona dot Może handel W przypadku rozgrywającego w drafcie na 2024 rok zdecydowanie sugeruje się, że spróbuje pozyskać faceta, którego „lubi”. Kogo więc mogą kochać?

Jednym z nazwisk, na które warto zwrócić uwagę, jest rozgrywający ze stanu Michigan, JJ McCarthy. Ponieważ ostatnio dużo uwagi skupiono na kwestii Jayden Daniels vs. Drake Maye w DC, McCarthy nieco się prześlizgnął.

Aby przejąć McCarthy'ego, Broncos musieliby awansować z 12., a być może nawet na 3. miejsce. (Być może uda im się zająć czwarte lub piąte miejsce). Być może będą musieli pokonać Wikingów, którzy być może spróbują wykonać podobny ruch.

Niedawno zauważyliśmy, że trener Broncos Sean Payton po cichu pożądał Patricka Mahomesa siedem lat temu. Zanim Saints dotarli do numeru 11, Chiefs wymienili się z Bills na numer 10 i porwali Mahomesa.

Czy to złe wspomnienie wystarczy, aby Payton teraz przepłacił? Każdy, kto przegapił ważny zakup (samochód lub dom), jest zdeterminowany, aby nie dopuścić do tego ponownie. Prawda jest oczywiście taka, że ​​McCarthy (lub ktokolwiek, kogo zechce Payton) nie będzie kolejnym Mahomesem.

Jeśli Denver nie awansuje po kogoś takiego jak McCarthy, Broncos mogą zrezygnować z rozgrywającego Oregonu Bo Nixa lub spaść na sam dół pierwszej rundy. Wiek Knicks (24 lata) mógłby ułatwić Paytonowi podjęcie pracy z debiutantem, czego tak naprawdę nie robił, odkąd przybył do Dallas 21 lat temu, a Cowboys pozyskali niewykorzystanego w drafcie wolnego agenta imieniem Tony Romo.