28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jacob Junis z Brewers został zabrany karetką po uderzeniu piłką

Jacob Junis z Brewers został zabrany karetką po uderzeniu piłką

On gra

PITTSBURGH — Pech Milwaukee Brewers w jakiś sposób się pogłębił.

Miotacz Jacob Junis został zabrany z boiska przez karetkę pogotowia po uderzeniu odbitą piłką podczas biegu po boisku, podczas gdy drużyna Pittsburgh Pirates odbywała trening odbijania przed otwarciem serii w PNC Park w poniedziałkowe popołudnie.

„Zapolowy drużyny Brewers, Jacob Junis, został uderzony w szyję odbitą piłką podczas treningu odbijania” – napisano w oświadczeniu drużyny Brewers. „Jest przytomny, czujny i reaguje. Został wysłany do szpitala w celu dalszej oceny”.

W chwili wypadku reporterzy z Milwaukee byli w budynku klubu, aby przeprowadzić wywiad z menadżerem Patem Murphym, ale ci na boisku wskazali, że Junis został uderzony w pobliżu toru ostrzegawczego i natychmiast upadł.

Jones, który znajduje się na liście kontuzjowanych ze względu na dolegliwości barku, przebywał na boisku przez około 15 minut, będąc opatrzony. W momencie przewożenia go do ambulansu był w stanie alarmowym.

Milwaukee umieściło dzisiaj początkowego miotacza Wade'a Mileya na 15-dniowej liście kontuzjowanych z powodu zapalenia lewego łokcia, dołączając do Junisa i DL Hall jako kluczowych członków początkowej rotacji umieszczonej na IL w ciągu 36 godzin. W drużynie Brewers brakuje także perspektywicznego Roberta Gassera, który prawdopodobnie zadebiutowałby w tym tygodniu w lidze MLB, gdyby nie ostroga kostna w łokciu.

READ  Brady The Bucs bije rekord, ale ponosi porażkę w pierwszym sezonie