18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z raportu wynika, że ​​zawartość PvE w Overwatch 2 została anulowana, ponieważ twórcom po raz pierwszy odmówiono nagród

Z raportu wynika, że ​​zawartość PvE w Overwatch 2 została anulowana, ponieważ twórcom po raz pierwszy odmówiono nagród

Blokowana zawartość PvE w Overwatch 2 została anulowana.

To zależy Bloombergaktóra poinformowała wczoraj, że po „słabej” sprzedaży poprzednich misji PvE, firma „nie planuje zakończyć” żadnej aktualnie opracowywanej zawartości PvE i zamiast tego „podwoi” działania w zakresie rozgrywki PvP.


Newscast: Dlaczego w branży gier jest tak dużo zwolnień?

Newscast: Dlaczego w branży gier jest tak dużo zwolnień?

W raporcie zauważono również, że „dziesięcioletnia batalia” pomiędzy Blizzardem a spółką-matką Activision podzieliła zarząd w sprawie premii. Blizzard zawsze dzielił nagrody w całej firmie, aby uniknąć „wszystkich”. [wanting] „Za pracę nad najbardziej udanymi grami, a nie wypróbowywanie nowych pomysłów”, ale były prezes Activision Bobby Kotich od dawna przekonuje, że nagradzani powinni być tylko ci, którzy „stoją za najbardziej dochodowymi produktami”.

Co więcej, w sierpniu 2023 r. twórcom Overwatch 2 powiedziano, że ze względu na mierną wydajność sequela „nie powinni nic otrzymać”, ale wówczas firma rzekomo zgodziła się pokryć „pewne premie” w ramach rekompensaty. niemożność.

Jednak na początku tego tygodnia pracownikom Overwatch 2 powiedziano, że nie otrzymają nic, mimo że wcześniej pracownicy Blizzarda mieli otrzymywać premię zależną od ogólnych wyników firmy, a nie tylko od poszczególnych gier, nad którymi pracowali. Ale wygląda na to, że teraz to się zmieniło.

„Nieotrzymanie premii za udział w zyskach jest w Blizzard rzadkością i jest wynikiem poważnej zmiany polityki wprowadzonej w 2023 r.” – stwierdził Bloomberg. „Wcześniej pracownicy otrzymywali premie w oparciu o ogólne wyniki firmy. Jednak zeszłego lata płatności zostały powiązane z wynikami każdej konkretnej serii. Ponieważ ich tytuły odniosły większy sukces w 2023 r., zespoły zaangażowane w gry takie jak Diablo i World of Warcraft otrzymały premie. „W tym miesiącu, ale twórcy Overwatch nie mieli tyle szczęścia.”

W zeszłym miesiącu Activision Blizzard oznajmiło, że wprowadza „poważne zmiany” w Overwatch 2 w ramach „rewitalizacji” darmowej strzelanki, która, jak ma nadzieję, „uczyni PvP bardziej satysfakcjonującą i zabawną”, a także „zapewni lepszą przyjemność.” Przejrzystość dla graczy w grze.”

W szczerym poście na blogu zespół upierał się, że „słyszał”. [the] Informacje zwrotne od graczy na temat rywalizacji w ciągu ostatnich ośmiu sezonów i planuje wprowadzenie „ważniejszych aktualizacji”, które pozwolą ci lepiej wykorzystywać swoje umiejętności i „zobaczyć, jak awansujesz w rankingach rywalizacji”.

W zeszłym tygodniu Blizzard oznajmił również, że zmienia sposób wprowadzania nowych bohaterów do Overwatch 2 począwszy od sezonu 10, udostępniając ich za darmo i natychmiastowo dostępnym dla wszystkich graczy, zamiast blokować ich za karnetem bojowym premium lub postępem w grze, jak miało to miejsce . Stan poprzednio.

600 pracowników działu kontroli jakości (QA) w Activision Blizzard głosowało niedawno za utworzeniem związku zawodowego.

READ  Czy Verizon wydał już stabilną aktualizację Androida 13 dla Galaxy S22?