16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yankees umieszcza Claya Holmesa na liście kontuzjowanych na 15 dni

Yankees umieszcza Claya Holmesa na liście kontuzjowanych na 15 dni

Jankesi są blisko Glina Holmes Na liście poszkodowanych przez 15 dni z powodu skurczów pleców, jako jedna z serii transakcji. Miguel Andujar A Tim Lucastro Zostali wybrani do Triple-A, podczas gdy Ron MarinaccioA Stephen FlorealA Oswaldo Cabrera Wszyscy zostali wezwani z Triple-A. (Zgłoszono promocje kwiatowe i Cabrera dzisiaj wcześniej.)

Nominacja Holmesa działała wstecz do 14 sierpnia, a on nie złożył oferty od 12 sierpnia. Rosło oczekiwanie, że Holmes będzie potrzebował podróży do Illinois, aby w pełni wyzdrowieć po problemach z plecami, pomimo nowojorskiego menedżera. Aaron Bon Powiedzieć Mark Vinsand MLB.com I inni reporterzy, których zespół ma nadzieję, że Holmes przegapi 15-dniowe minimum.

Odkąd został przejęty od Piratów przed terminem handlu w 2021 roku, Holmes wyróżniał się na listach przebojów, publikując 2,10 ERA w ciągu 77 inningów w Nowym Jorku. Ta wyjątkowa wydajność podniosła Holmesa do funkcji zamykania, gdy Aroldis Chapman Sam pojechał do IL na początku tego sezonu, a Chapman walczył jeszcze przed kontuzją, a Jankesi utrzymali Holmesa na pierwszym miejscu w dziewiątym inningu, nawet po powrocie Chapmana.

Jednak tak jak Yankees wyglądali na roztrzęsionych w ciągu ostatnich pięciu tygodni gry, Holmes również powrócił na ziemię po swoim imponującym początku. Prawica ma 9.00 ERA w ostatnich 12 meczach i 11 inningach, a także przegrał cztery z ostatnich pięciu wślizgów. W rezultacie wydaje się teraz całkowicie możliwe, że Chapman (który wykonał lepszą pracę od czasu powrotu z IL) mógłby odzyskać ostatnią pracę pod nieobecność Holmesa i prawdopodobnie przez resztę sezonu. Yankees mogą również używać obu strzelców jako kickerów lub trenerów w zależności od sytuacji, zamiast mieć ścisły ranking planów późnej gry.