22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Clippers, Mud Hens jednoczą się, aby cieszyć się dziwną grą lądową

Clippers, Mud Hens jednoczą się, aby cieszyć się dziwną grą lądową

Porozmawiaj o ziemi.

Columbus Clippers i Toledo Maud Hanes wyprodukowali jeden z najbardziej pamiętnych meczów baseballowych w środowy wieczór.

Pod koniec drugiej połowy trzeci zawodnik Clippers Ernie Clement posłał 0-1 na boisko od Joey’a Wentza… na parkiet.

Dosłownie.

Clement, rodowity Rochester, wyglądał na zaskoczonego piłką i ruszył w stronę startu, mimo że Dustin Garneau był na górze i wymachiwał Clementem na zewnątrz.

Sztuka wydawała się oszołomić wszystkich, w tym zespół transmisyjny.

– Clement, zanim się zdecydował… to się nawet nie stało… Żartujesz sobie? powiedział spiker zespołu teatralnego podczas oglądania spektaklu. „Kiedy patrzymy na powtórkę, piłka w ogóle się nie odbiła. Została zakopana w ziemi. Jedna trzecia tej piłki jest zanurzona!”

Komentator Columbus Clippers Ryan Mitchell powiedział, że wielu fanów podczas meczu prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy z tego, co się teraz dzieje. Zauważył, że w zależności od tego, ile wody personel naziemny podlał w obszarze wokół deski domu, kulki mogą być wbijane bezpośrednio w ziemię i nie poruszać się zbytnio.

„To z pewnością nie jest bezprecedensowe, ale jest bardzo niezwykłe” – powiedział.

„Dla mnie najlepsze w baseballu jest to, że możesz przychodzić na boisko codziennie, przez cały sezon po sezonie i jest naprawdę duża szansa, że ​​zobaczysz na boisku coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś” Mitchell – powiedział.

Mud Hens, filia Detroit Tigers z potrójnym A, pokonała Clippers, najlepszą drużynę Cleveland Guardians w niższej lidze, 4:0.

READ  Robert Saleh jest pewien, że Aaron Rodgers będzie Jettem. OBJ jest również na radarze