16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

PlayStation usuwa programy telewizyjne, za które gracze zapłacili dzięki Warner Bros.

PlayStation usuwa programy telewizyjne, za które gracze zapłacili dzięki Warner Bros.

Chociaż obietnica w pełni cyfrowej przyszłości opartej na streamingu wydawała się nieść wiele korzyści, teraz wszystko zaczyna się nieco rozpadać, a teraz na PlayStation dzieje się jeden z najgorszych scenariuszy.

Firma Sony ogłosiła, że ​​niektóre programy telewizyjne, które gracze mogli kupić za pośrednictwem PlayStation, zostaną usunięte z jej bibliotek. Tak, programy, za które zapłaciłeś, zostały właśnie… usunięte.

Jakieś oferty? Byłyby to programy telewizyjne Discovery i wydaje się, że winowajcą niekoniecznie jest samo Sony, ale jest to kolejny ruch ze strony Warner Bros. Który usunął zawartość z usługi i usunął ukończone projekty, aby zapisać i uzyskać to, co pozostało. Odpowiednio ulgi podatkowe.

Oto, co Sony mówi o tym, co się stało (via Kotaku):

„Ze względu na nasze umowy licencyjne na treści z dostawcami treści nie będziesz już mógł oglądać żadnej z wcześniej zakupionych treści Discovery, a treści zostaną usunięte z Twojej biblioteki wideo”.

Warner Bros. Niedawne połączenie Discovery i HBO Max w „Max”, jedną z najgorszych marek w branży, ma to niewątpliwie coś wspólnego z tym posunięciem oraz wygaśnięciem lub zmianą pewnego rodzaju umowy licencyjnej z PlayStation.

Jest pełna lista ofert Możesz sprawdzić, co możesz mieć w najbliższej premierze, ale na liście znajduje się wiele świetnych seriali, od Pogromców mitów po Deadliest Catch, Finding Bigfoot, How It Made to My 600 Pound Life. Niektórzy mogą drwić z coraz dziwniejszej oferty reality show Discovery, ale cieszą się one ogromną popularnością i niektórzy właściciele PlayStation bez wątpienia je kupili.

Jestem pewien, że istnieje jakaś subtelność, która mówi, że z technicznego punktu widzenia nie są oni właścicielami treści, więc kupując je, ryzykujesz to, nawet jeśli nie wiesz. W tym sensie nośniki fizyczne są lepsze, ale wątpię, czy wiele osób kupiłoby zestawy Blue-Ray Here Comes Honey Boo-Boo, gdyby w ogóle istniały. Nie mam wątpliwości, że WB robi to głównie po to, aby ludzie zapisali się do Maxa i zastanawiam się, od czego mogłoby się to zacząć dziać.

To kilkaset sezonów serialu i, z tego, co wiem, tysiące odcinków. Dziki. Stanie się to pod koniec roku, kiedy wygaśnie jakiś rodzaj umowy, czyli 31 grudnia 2023 r. Nie jest jasne, czy Sony mógł Można za to winić część tej sytuacji, ale możliwe jest również, że Bank Światowy po prostu żądał bardzo dużego rachunku licencyjnego, aby móc go odnowić. Jednak wiele osób będzie na nich złych za to, a to z pewnością sprawi, że zastanowisz się dwa razy przed zakupem treści cyfrowych od PlayStation w przyszłości, to pewne.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohater Zabójca I Trylogia Ziemi.

READ  Apple udostępnia symbol zastępczy transmisji na żywo z wydarzenia „Wonderlust” w serwisie YouTube