29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wzmocnij wideo Pixel 8 Pro, odblokuj oglądanie

Wzmocnij wideo Pixel 8 Pro, odblokuj oglądanie

Google Rozwijanie się Bardzo znaczący spadek funkcji w grudniu zauważalnie dodaje wzmocnienie wideo do Pixela 8 Pro i innych funkcji aparatu, a funkcja Watch Unlock jest wreszcie dostępna dla Pixel Watch.

aparat pikselowy

Ulepszanie wideo Łączy w sobie aparat Pixel 8 Pro, układ Tensor G3 i możliwości przetwarzania Google Cloud. Po włączeniu funkcji Wzmocnienie wideo w aplikacji Aparat nagrywaj w zwykły sposób, aby uzyskać klip, który możesz od razu obejrzeć/udostępnić. Tymczasem Google przechwytuje zastrzeżony format Video Boost, który Google potocznie określa jako RAW, który będzie wysyłany na jego serwery. Zarówno pobieranie oczekujące na połączenie Wi-Fi, jak i przetwarzanie zajmują trochę czasu. Po zakończeniu otrzymasz powiadomienie ze Zdjęć Google, a drugie nagranie zostanie usunięte, aby zwolnić miejsce na Twoim urządzeniu.

Aby dostosować kolor, jasność, bezruch i ziarnistość, stosuje się HDR+ i inne modele fotografii obliczeniowej. Rezultatem jest wszystko, od żywych kolorów po pełny zakres dynamiki i żywe odcienie skóry.

Umożliwia także wzmocnienie wideo Film z noktowizorem Co pozwala zobaczyć szczegóły i bogate kolory podczas nagrywania w warunkach słabego oświetlenia.

Podobnie, Nocna wizja Pixele 8 i 8 Pro umożliwiają teraz „nagrywanie żywych, szczegółowych filmów”. Przedział czasowy Filmy przy słabym oświetleniu.” Zmieniające się wieczorne niebo możesz nagrywać, gdy telefon jest stabilnie (na statywie).

Kontynuując w przestrzeni fotograficznej, narzędzie Portret Światło w Zdjęciach Google otrzymało nową aktualizację.Równowaga światła„Opcja usuwająca ostre cienie dzięki nowemu modelowi AI, podczas gdy Obraz nie jest wyraźny Teraz lepiej radzi sobie z ostrzeniem kotów i psów.

Na pikselowym złożeniu Podgląd na dwóch ekranach Umożliwia wyświetlenie na ekranie głównym tego, co widzisz na ekranie wewnętrznym.

A „CzyszczenieTa funkcja umożliwia usuwanie smug, plam, a nawet zmarszczek ze zeskanowanych dokumentów bezpośrednio z aplikacji aparatu. Dzieje się tak po unowocześnieniu skanera paragonów na Dysku Google.

Wreszcie możesz używać Pixela jako pliku Kamera internetowa do laptopa/komputera stacjonarnego Gdy oba są połączone kablem. Otwórz powiadomienie Preferencje USB i wybierz „Użyj USB do kamery internetowej”. Jest to dostępne na Pixelu 6 i nowszych wersjach, a także na modelu Fold.

Zegarek pikselowy

Zapowiedziany po raz pierwszy na targach CES 2022, Google w końcu go wprowadził Obejrzyj Odblokuj Między urządzeniami pikselowymi. Gdy założysz i odblokujesz zegarek, sparowany telefon w pobliżu nie będzie wymagał hasła. Na górze ekranu pojawi się odpowiedni komunikat „Odblokowany przez zegarek”. Jeśli ten telefon zostanie przypadkowo odblokowany, powiadomienie na urządzeniu do noszenia pozwoli Ci szybko go „zablokować”.

READ  Zaoszczędź do 800 USD, sprawdź teraz te wspaniałe oferty na iPhone’a 14 Plus

Aby to skonfigurować, otwórz aplikację towarzyszącą > Preferencje wyświetlania > Bezpieczeństwo. Google ostrzega, że ​​skraca to żywotność baterii zegarka i jest mniej bezpieczne niż PIN/hasło.

Google oficjalnie ogłasza dostępność sześciu nowych twarzy i skomplikowanych wzorów (przeprojektowanych łuków i świateł). Oryginalny zegarek PixelOprócz synchronizacji trybu Nie przeszkadzać i trybu snu.

Jeśli Twój Pixel Watch lub Watch 2 jest sparowany z telefonem Google z obsługą Tensora, Ekran automatycznego połączenia Na Twoim nadgarstku pojawi się zapis rozmowy. Pozwala zignorować wiadomość lub uzyskać więcej szczegółów przed udzieleniem odpowiedzi.

I więcej…

Poprawia się także jakość rozmów telefonicznych Kontekstowe odpowiedzi na ekranie połączenia Co pozwala „łatwo zareagować i adekwatnie do sytuacji”. Może to obejmować „Potwierdź” lub „Anuluj spotkanie”, aby umożliwić Google natychmiastowe odebranie połączenia w Twoim imieniu.

W tej samej aplikacji Skieruj moje połączenie I Trzymaj dla mnie Rozszerza się, aby obsługiwać numery firmowe bez bezpłatnego prefiksu, a także Wielką Brytanię.

the Tablet pikselowy Uzyskuje Zeskanuj zaproszenie Podczas wideokonferencji, aby zredukować hałas w tle i poprawić swój głos. Największy wyświetlacz Google dodaje także obsługę Dźwięk przestrzenny Przez głośniki tabletu i słuchawki Pixel Buds Pro.

Inne funkcje obejmują Podsumować Ta funkcja jest obsługiwana przez Gemini Nano, z zarejestrowany Dodano także obsługę transkrypcji dla 28 nowych języków i urządzeń Inteligentne odpowiedzi Gboard Zacznij korzystać z WhatsApp.

Tryb naprawy Będziesz „zachowywał bezpieczeństwo swoich danych osobowych” podczas korzystania ze sklepu w ramach Usługi Menedżer haseł Google Poinformuje Cię, które konta obsługują klucze umożliwiające łatwą aktualizację.

Wreszcie, Zegarek Google’a Aplikacja się teraz pojawi pogoda Za ocalone miasta. Aktualna temperatura oraz wysokie/niskie temperatury są także wyświetlane na widgecie ekranu głównego Świata. Możesz także uzyskać prognozę, kiedy włączą się alarmy. Wysuwa się to za pomocą a Aktualizacja Sklepu Play Do aplikacji o nazwie „Pogoda”, która działa jako usługa w tle.

READ  Seria AMD Ryzen 7000 inna niż X zostanie uruchomiona 10 stycznia, Ryzen 9 7900 jest szybszy niż 5900X

Grudniowa aktualizacja funkcji będzie dostępna na urządzeniach Pixel już dziś.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.