29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Robert Saleh mówi, że Jets przez resztę sezonu będą wystawiać Zacha Wilsona przeciwko Teksańczykom

Robert Saleh mówi, że Jets przez resztę sezonu będą wystawiać Zacha Wilsona przeciwko Teksańczykom

W niedzielę New York Jets zagrają w roli rozgrywającego Zacha Wilsona przeciwko Houston Texans i „jeśli Bóg pozwoli” na resztę sezonu, powiedział w środę trener New York Jets Robert Saleh.

Saleh dodał, że Trevor Siemian, który zastąpił Tima Boyle’a podczas niedzielnej porażki z Falcons, będzie rezerwowym, a nowo podpisany Brett Rypien będzie w tym tygodniu awaryjnym rozgrywającym. We wtorek Jets zwolnili Boyle’a i odpisali Rypiena z drużyny treningowej Seattle Seahawks.

Wiele źródeł zespołu podało w poniedziałek, że zespół skłaniał się ku powrocie Wilsona, ale on wahał się, czy wrócić na tę rolę.

Saleh powiedział w środę, że Wilson był „podekscytowany” i podekscytowany tą szansą.

„Zawsze uważaliśmy, że jest najlepszym pomocnikiem, jeśli chodzi o danie nam szansy na zwycięstwo” – powiedział Saleh. Dodał, że zespół zwrócił się do Boyle’a i Simiana, aby spróbować znaleźć iskrę.

Nowy Jork postawił Wilsona na ławce rezerwowych trzy tygodnie temu, przegrywając 32-6 z Buffalo Bills. Boyle rozpoczął dwa ostatnie mecze Jets, ale zespół wyeliminował go z niedzielnej porażki z Atlanta Falcons po słabym drugim tygodniu gry, zastępując go weteranem Siemianem.

Wilson powiedział, że to był „wymagający rok” i jest podekscytowany możliwością gry. Zaprzeczył jakoby niechętnie wracał do wyjściowego składu, dodając, że nie czuje potrzeby poruszania tej kwestii z zespołem w środę.

„Miałem wsparcie od pierwszego dnia. Dlatego tak bardzo kocham ten zespół” – powiedział Wilson. „Chcę grać dla tych chłopaków. „Dla tych chłopaków zrobiłbym wszystko”.

Jets (4-8) przegrali pięć meczów z rzędu w wyniku swoich ofensywnych zmagań. Nowy Jork zdobył cztery ofensywne przyłożenia w ostatnich 88 przejazdach i zajmuje 30. miejsce pod względem punktacji w sezonie. Zdobyli 10 ofensywnych przyłożeń, czyli najmniej ze wszystkich drużyn w 12 meczach w ciągu ostatnich 30 lat – i tylko raz w ciągu dwóch tygodni, odkąd Wilson znalazł się na ławce rezerwowych.

READ  Statystyki Kyle’a Shanahana i Jima Schwartza w rolach głównych dotyczące meczu 49ers–Browns – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Problemy przerwały sezon, który rozpoczął się od wysokich oczekiwań, aż do chwili, gdy gwiazdor rozgrywający Aaron Rodgers czterokrotnie zerwał ścięgno Achillesa na początku sezonu. Jets otworzyli w zeszłym tygodniu 21-dniowe okno treningowe Rodgersa, ale stwierdzili, że jego stan zdrowia i szanse Jets w play-offach są czynnikami wpływającymi na potencjalny powrót po kontuzji w tym sezonie.

Głębiej

Kiedy Aaron Rodgers ponownie zagra w Jets? Najważniejsze daty i mecze, które trzeba obejrzeć

Wilson, wybrany z numerem 2 w drafcie do NFL 2021, powrócił do swojej poprzedniej roli startera Jets po kontuzji Rodgersa. Jednak podobnie jak w poprzednich sezonach, ofensywa była słaba i Boyle został starterem w meczu 12. tygodnia przeciwko Miami Dolphins.

Wilson w tym roku startuje z bilansem 3-6, z sześcioma przyłożeniami, siedmioma przechwytami i 1944 jardami odbiorczymi. Zespół Jets tylko raz w tym sezonie zdobył wiele przyłożeń – 1 października przegrał z Kansas City Chiefs 23-20.

Boyle wykonał 48 z 77 podań (62,3 procent) na odległość 360 jardów, a do tego miał jedno przyłożenie i cztery przechwyty. Siemien trafił 5 z 13 na 66 jardów, odciążając Boyle’a w 13. tygodniu.

Żaden z nich nie był w stanie kontynuować ataku, który w ciągu ostatnich dwóch tygodni miał większe trudności niż nawet Wilson. W momencie przechodzenia Wilsona na ławkę rezerwowych drużyna Jets nie planowała ponownego meczu z nim w tym sezonie. Wynik ataku w przegranym 13:8 meczu z Falcons zmienił sytuację.

Czego się spodziewać po Wilsonie

Ostatnim razem, gdy Jets zwrócili się do Wilsona po umieszczeniu go na ławce rezerwowych, sprawy nie szły dobrze. W zeszłym roku Jets sprowadzili Wilsona na boisko po tym, jak umieścili go na ławce rezerwowych za Mike’a White’a, który doznał kontuzji żeber. Wilson rozpoczął dwa mecze po powrocie, ale w drugim meczu został przesunięty na ławkę rezerwowych na rzecz rozgrywającego drużyny treningowej, Chrisa Strevelera, i wydawało się, że to ostatni raz, kiedy Wilson w historii Jets zdobył tak znaczące bramki.

READ  MLB i MLBPA spotykają się we wtorek; Mówi się, że MLB zobaczy jutro ostatnią szansę na 162-meczowy sezon

Zarówno Wilson, jak i Saleh przyznali, że w zeszłym roku stracił pewność siebie w tym momencie – obserwowanie, jak jego koledzy z drużyny noszą koszulki Mike’a White’a po tym, jak Wilson znalazł się na ławce rezerwowych, prawdopodobnie nie pomogło – więc ciekawie będzie zobaczyć, jak Wilson poradzi sobie tym razem.

Jest to szczególnie prawdziwe w świetle SportowiecZgłoś, że przez cały ten czas był odporny na grę, po tym jak został zmieniony na ławkę rezerwowych Boyle’a i zdegradowany do trzeciej ligi. Dziwne było, że Saleh powiedział, że Wilson przez cały czas dawał Jetsom największą szansę na zwycięstwo. Trudno kwestionować tę tezę, biorąc pod uwagę, jak słabo Jets grali bez niego przez ostatnie dwa tygodnie (wygrywając 47-21, 7 z 29 po konwersjach po trzeciej stracie), ale można się też zastanawiać, jak poradziłby sobie Wilson, gdyby tego nie zrobił przede wszystkim chcę grać. Ostatecznie jest to ostatnia szansa Wilsona, aby udowodnić innym zespołom NFL, że może wnieść swój wkład jako starter, a nawet rezerwowy rozgrywający. — Zach Rosenblatt, pisarz sztabowy Jets

(Zdjęcie: Brad Penner/USA Today)