8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyniki w 8. tygodniu NFL: Broncos otrzymują „A-”, aby uratować swój sezon w Londynie, Bills otrzymują „B” za wygraną w niedzielę wieczorem

Wyniki w 8. tygodniu NFL: Broncos otrzymują „A-”, aby uratować swój sezon w Londynie, Bills otrzymują „B” za wygraną w niedzielę wieczorem

Być może Broncos powinni rozważyć przeniesienie wszystkich swoich meczów do Londynu.

Przez pierwsze siedem tygodni sezonu atak Broncos wyglądał w większości bezradnie, ale zmieniło się to w niedzielę w Anglii. W meczu z Jaguarami Denver rozświetlił tablicę wyników trzema przyłożeniami w wygranym 21-17. Zdobycie trzech przyłożeń zwykle nie jest w centrum uwagi na tablicy wyników, ale dzieje się tak, gdy jesteś członkiem Broncos, który w tym tygodniu pojawił się jako atak z najmniejszą liczbą punktów w NFL.

Dlaczego więc Denver w końcu odniosło jakiś ofensywny sukces? Największym powodem jest to, że Russell Wilson w końcu zaczął grać jak Russell Wilson The Broncos, o którym myślał, że dostaną, kiedy w marcu zawarli kontrakt na QB.

Zdolność Wilsona do precyzyjnego rzucania piłką na boisku jest jednym z powodów jego sukcesu w karierze i zademonstrował tę umiejętność przeciwko Jaguarom. Jeden z najlepszych rzutów tego dnia Wilson miał miejsce w trzeciej kwarcie, kiedy Greg Dolcic trafił na 38 jardów, które przecinało 30 jardów w powietrzu.

Ten rzut przyszedł na 92 ​​jardów, gdy Wilson pokonał 5 z 5 na 88 jardów. Wilson wydaje się być w świetnym kontakcie z Dulcich, który zdobył trzy podania podczas jazdy na 78 jardów. To przyłożenie dało Broncosowi prowadzenie 14-10, ale było to prowadzenie, które stracili pod koniec ostatniej kwarty, mając jard przed Travisem Etienne’em na zaledwie 3:54 przed końcem.

W tym momencie Broncos byli z powrotem na boisku, czując, że ich sezon zbliża się do mety, ale Wilson wydawał się być dość zdenerwowany presją. W pierwszym wyścigu Wilson prawdopodobnie uratował sezon w Denver dzięki 47-jardowemu podawaniu do KJ Hamlera.

Sześć meczów później Latavius ​​Murray strzelił zwycięskiego gola z jednego jarda.

Innym powodem, dla którego ofensywa Broncos była tak dobra, było to, że była nie do powstrzymania na minusie. Rozpoczynając tydzień 8, Denver miał najgorszy atak w czerwonej strefie w NFL, zdobywając przyłożenia tylko w 23,5% wycieczek do czerwonej strefy (dla porównania, każda inna drużyna w NFL obracała się o 35% na najmniej czerwonej. Zone Trips to Landing w 8. tygodniu).

READ  Kyle Gibson flirtuje bez ciosów, gdy Raging Phillies poprawia 10 gier na 0,500

W tej grze Broncos trafił 3 na 3 w czerwonej strefie, a głównym powodem jest to, że Nathaniel Hackett wykazał się już pewną kreatywnością. Pierwszym przyłożeniem Denver w grze było podniesienie Jerry’ego Goody’ego z sześciu jardów, który wydawał się zaskoczyć Jaguara.

Obraza Broncosów wcale nie była doskonała. Właściwie wyglądało na to, że na początku będzie to kolejny koszmar Unity. W pierwszych czterech posiadłościach Broncosów ścigali trzy razy, nie zdobywając pierwszego, a Wilson również rzucił przechwycenie. Wcześniej w sezonie mogło to wystarczyć, aby rozpocząć kompletny krach, ale tym razem ofensywa była w stanie się odbić.

Przy tych pierwszych czterech chwytach Wilson był 2 z 6 na 19 jardów i przechwycony, ale potem 16 z 24 poszedł na 233 jardy i wylądował.

Broncos mają obronę kalibru playoff, a jeśli ofensywa będzie się poprawiać, ta drużyna może w końcu wkraść się do wyścigu o dzikie karty.

Cóż, przyjrzyjmy się wynikom każdej gry rozpoczynającej się w Tygodniu 8. Jeśli chcesz zagłębić się w zwycięstwo Kruków nad Piratami rozegrane w czwartek, Pamiętaj, aby kliknąć tutaj.

Denver 21-17 nad Jacksonville (Londyn)

Broncos-Jaguars Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Atlanta 37-34 nad Karoliną (dogrywka)

Panthers-Falcons Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Miami 31-27 nad Detroit

Dolphins-Lions Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Minnesota 34-26 nad Arizoną

Cardinals-Vikings Degrees Johna Breecha (Stopnie miłości? Stopnie nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowy Orlean 24-0 Las Vegas

Raiders-Saints Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Filadelfia 35-13 nad Pittsburgh

Steelers Eagles Score Jeff Kerr (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Nowa Anglia 22-17 nad New York Jets

Wynik Patriots Gates Jordana Dajaniego (oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Dallas 49-29 nad Chicago

Bears-Cowboys Grades autorstwa Garretta Podella (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

TN 17-10 nad Houston

Scores of Titans-Texans Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)

Waszyngton 17-16 nad Indianapolis

Commanders-Colts Score Johna Breecha (oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

San Francisco 31-14 nad Los Angeles Rams

49ers-Rams Score autorstwa Briana Diardo (Oceny z miłości? Oceny z nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Seattle 27-13 nad New York Giants

Degrees Giants-Seahawks autorstwa Cody’ego Benjamina (Stopnie miłości? Stopnie nienawiści? Daj mu znać na Twitterze.)

Buffalo 27-17 nad Green Bay

Packers-Bills Score Johna Breecha (Kochasz oceny? Nienawidzisz ocen? Daj mu znać na Twitterze.)