8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mistrzostwa Świata 2022: Noah Syndergaard rozpoczyna mecz 3 dla Phillies w strefie nacisku

Mistrzostwa Świata 2022: Noah Syndergaard rozpoczyna mecz 3 dla Phillies w strefie nacisku

Kiedy Noah Syndergaard zajmie wzgórze przed Phillies podczas trzeciego meczu World Series w poniedziałek wieczorem, nie będzie w obcym kraju.

Syndergaard rozpoczął trzeci mecz mistrzostw świata New York Mets w 2015 roku.

Rzeczy wyglądały wtedy inaczej, ale pod pewnymi względami były podobne.

W 2015 roku 23-letni Syndergaard był uparty z prawą ręką, która mogła strzelać do baseballu z prędkością do 100 mil na godzinę.

Teraz jest bardziej ostrożnym 30-latkiem z chirurgicznie naprawioną prawą ręką, która nie zapala już jego pistoletów radarowych.

Stawka była wysoka w 2015 roku i znów będzie wysoka w poniedziałek wieczorem. Syndergaard wygrał trzeci mecz World Series 2015, aby uniemożliwić Kansas City Royals awans o trzy mecze do zera w stosunku do Mets. Royals wygrali serię w pięciu meczach, ale Syndergaard wykonał swoją pracę w grze 3.

Teraz będzie starał się pełnić wysokiej jakości role, gdy Phillies próbują zdobyć przewagę nad Houston Astros. Mistrzostwa Świata połączone w każdej grze. To głównie wynik lepszy niż pięć wydarzeń, a Phillies musi wykorzystać trzy mecze z rzędu w Citizens Bank Park.

„Siedem lat wydaje się po prostu długim okresem” – powiedział Sendergaard w niedzielne popołudnie. „Byłem po prostu bardzo naiwnym początkującym (w 2015 r.). Od tego czasu miałem za sobą dużo baseballu, aby dojrzeć i zdobyć trochę doświadczenia. Byłem już w tym scenariuszu. Myślę, że Phillies był w tym scenariuszu wcześniej. Mamy nawet 1-1 i zabieramy go z powrotem do banku, gdzie moim zdaniem jesteśmy bardzo niebezpieczni. To środowisko gry naprawdę nam pomoże.

Phillies przejęli Syndergaard z Los Angeles Angels w terminie handlu, aby zapewnić role na końcu tury. Nie spodziewano się, że będzie częścią rotacji posezonowej, ale Phillies są tam, gdzie muszą być. Kyle Gibson uderzył w ścianę pod koniec sezonu i nie ma opcji na rozpoczęcie, chociaż nadal jest w składzie post-sezonowym.

READ  Presidents Cup 2022: Międzynarodowi gracze ponownie przeżywają bitwę o zwycięstwo trzeciego dnia, stawiając drużynę USA w stan pogotowia

Philowie zaszli tak daleko po sezonie bez czwartego startu, któremu mogą naprawdę zaufać. Teraz, gdy trzeci Ranger Suarez wraca we wtorek do gry 4, Phils kogoś potrzebuje, więc Syndergaard jest gościem, który zdobędzie piłkę przeciwko surowemu Houston Astros w grze 3.

Syndergaard był częścią układanki, którą Phils wykorzystał w playoffach NLCS Game 4 przeciwko Atlancie. 15 października rzuca trzy rundy piłką bezbramkową, a następnie podaje ją do gry. W sumie, meloniki Phillies trafili 15 gier i nic nie przeszli do wygranej 8-3 tego dnia.

Chociaż Syndergaard zdobył podczas trasy tylko 1⅓ i od tego czasu oddał tylko 17 strzałów, Phillies będzie się starał, aby w poniedziałkowy wieczór wydobyć z niego jak najwięcej. Nie są pewni, jak długo Suarez będzie mógł grać w meczu 4. Jego ostatnie dwa mecze przyniosły ulgę, gdy menedżer Rob Thompson stał się agresywny w wygrywaniu play-offów NLCS i otwierających mistrzostwa świata. Tak czy inaczej, Phils może wejść głęboko w dziesiątkę w grach 3 i 4. I w te wieczory wezmą wszystko, co mogą, od samego początku, o ile będzie to skuteczne.

„Czuję, że mogę iść tak długo, jak mi na to pozwolą” – powiedział Sendergaard. Czas rozładować czołgi”.

Lance McCullers Jr. wystartuje w Houston. Został pokonany przez Phils 3 października, w nocy, kiedy Aaron Nola rozegrał perfekcyjny mecz w siódmym meczu w meczu, który umieścił Phils w fazie play-off. Ale McCuller był twardy. Pozwolił tylko na jedną rundę – jednego z asystentów Kyle’a Schwarbera na pierwszym boisku – na sześć przejazdów.

Niemądre wydaje się stwierdzenie, że poniedziałkowy mecz jest decydujący. To wspaniałe mistrzostwa świata, a każdy mecz jest kluczowy.

Ale w tym jest to krytyczne. Phillies mają 10-3 w tym sezonie i nie stoją za żadną serią. Ta strata po raz pierwszy zakuła ich w kajdany. Zwycięstwo dałoby im jeszcze dwa do gry u siebie, gdzie do tej pory są 5:0 po sezonie.

READ  2022 US Open Leaderboard: relacje na żywo, dzisiejsze wyniki w golfa, aktualizacje z rundy 4 w The Country Club

To wielka gra swingowa. A z tym wiąże się ogromna odpowiedzialność na Syndergaard, bez względu na to, jak długo jest w grze. Niezależnie od tego, czy jest to jedna rola w składzie, czy więcej, musi mieć oko na skład Astros, który rozświetlił Aarona Nolę i Zacka Wheelera przez 10 przejazdów w grach 1 i 2.

„Po prostu skupiam się na byciu tym, kim jestem” – powiedział Sendergaard. „Nie próbuję wyrwać się z mojego świata meloników. Zdecydowanie dużo się nauczyłem i czuję, że rozwinąłem swój melonik, a nie tylko melonik, w ciągu tego roku.

„Myślę, że ważne dla mnie i dla całego zespołu jest to, aby wyjść i zrobić to, co robiliśmy przez cały rok. To mistrzostwa świata, ale musimy grać tak, jakby to była normalna gra. gra nas pędzi. Po prostu skup się na wykonaniu każdego rzutu i pozyskaniu doskonałych zawodników. naprawdę „.

Syndergaard dwukrotnie zmierzył się z Astros na początku tego sezonu, kiedy był z Aniołami. Zagrał pięciopunktowe zero innings 9 kwietnia i cztery inningi z trzyuderzowej piłki 12 lipca.

Z wolną niedzielę Feliz będzie miał wyluzowany stół. Ale wciąż są do rozegrania 4 mecze we wtorek. Uznane przez Thompsona mecze 3 i 4 mogą być trudne pod względem promocji. NOLA zaprezentuje w środę piąty mecz.

„Tak, to będzie (wyzwanie), dlatego umieściliśmy Rangera w grze 4, aby dać mu dodatkowy dzień” – powiedział Thompson. To może dać mu 20, 25 dodatkowych rzutów, w przeciwieństwie do sytuacji, w której byłby w grze 3.

„Ale tak, użyjemy zasady byka i mam dużo zaufania do wszystkich. Więc na pewno trochę to ulepszymy”.