28 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Samsung Galaxy S21 otrzymuje aktualizację One UI 6.1 w USA

Samsung Galaxy S21 otrzymuje aktualizację One UI 6.1 w USA

W zeszłym tygodniu Samsung wypuścił aktualizację One UI 6.1 dla Galaxy S21 w Korei Południowej i Europie. Teraz firma wypuściła aktualizację dla odblokowanych Galaxy S21 w USA. Pozostałe regiony mogą otrzymać aktualizację w ciągu najbliższych kilku dni.

Odblokowane Galaxy S21 otrzymają aktualizację One UI 6.1 w USA

Najnowsza wersja One UI firmy Samsung jest już dostępna dla Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra w USA. Aktualizacja jest dostępna dla jednostek odblokowanych fabrycznie i jest dostarczana wraz z wersją oprogramowania sprzętowego G99xU1UEUAGXDE. To ogromna aktualizacja, dlatego zalecamy pobranie aktualizacji przez Wi-Fi. Nowe oprogramowanie nie zawiera poprawki zabezpieczeń z maja 2024 r.

Funkcje Galaxy S21 One UI 6.1

Aktualizacja One UI 6.1 wprowadza kilka nowych funkcji, z których część jest obsługiwana przez Galaxy AI. Funkcje te obejmują karuzelę wyszukiwania, zalecenia dotyczące edycji obrazów oparte na sztucznej inteligencji, kopiowanie obiektów z jednego obrazu i wklejanie ich do drugiego, dokładniejsze kadrowanie obrazów, ulepszone wyszukiwanie w aplikacji Galeria oraz możliwość zmiany szybkości odtwarzania niektórych części zdjęć. wideo. Możesz rozpocząć edycję filmów, wyeksportować plik edycji na inne urządzenie Galaxy i tam kontynuować edycję.

Możesz dekorować tapety, dodawać nowe widżety do ekranu blokady, dostosowywać powiadomienia o alarmach, dodawać własne naklejki do wpisów w kalendarzu, dostosowywać przypomnienia i wybierać ikony dla kategorii przypomnień. One UI 6.1 umożliwia wyłączanie/włączanie trybów i procedur z poziomu ekranu głównego. Możesz zmieniać układ trybów i ustawiać nowe warunki akcji.

Aktualizacja wprowadza także nową funkcję szybkiego udostępniania, umożliwiającą lokalizowanie urządzeń za pomocą dedykowanej aplikacji Samsung Find, udostępnianie lokalizacji innym osobom i synchronizowanie kolekcji kart Samsung Internet z innymi urządzeniami. Samsung Cloud oferuje lepszą ochronę danych, a Samsung Wallet obsługuje teraz hasła.

Jeśli chcesz dokonać aktualizacji z Galaxy S21, spójrz na Galaxy S23 lub Galaxy S23+ na poniższym filmie. Obydwa telefony oferują jaśniejsze wyświetlacze, szybsze przetwarzanie, lepsze aparaty i dłuższą żywotność baterii niż Galaxy S21.

W aplikacji Samsung Health możesz konkurować ze sobą, porównując wyniki ćwiczeń z poprzednimi rekordami. Możesz uzyskać więcej dziennych celów, w tym liczbę godzin aktywności i pokonanych pięter. Kobiety mogą rejestrować swój nastrój i objawy fizyczne, śledząc cykle menstruacyjne w aplikacji Samsung Health.

READ  Przewodnik po ustawieniach demonstracyjnych Stellar Blade

Dzięki One UI 6.1 dostęp do trybów mikrofonu i efektów połączeń wideo jest łatwiejszy. Widget pogody dostarcza więcej informacji. Możesz otworzyć wszystkie widżety na raz i wprowadzać tekst głosowo, bez opuszczania klawiatury. Istnieje więcej sposobów ochrony baterii Galaxy S21 podczas ładowania. Na ekranie Findera wyświetlane są teraz pasujące wyniki z Internetu za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Aktualizacja dodaje także aplikację Wiadomości Google, jeśli jej nie ma.

Dziękuję za tę wskazówkę, R. Scotta Herona!