22 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekłe schematy iPhone'a 16 Pro pokazują przycisk przechwytywania

Wyciekłe schematy iPhone'a 16 Pro pokazują przycisk przechwytywania

Źródło blisko 91 telefonów komórkowych Wyciekł coś, co wydaje się być przybliżonym schematem iPhone'a 16 Pro, pokazującym zwykły wygląd z kilkoma drobnymi poprawkami. Raport zawiera także dokładne wymiary, wskazujące na większy ekran. Ale najpierw najważniejsze. Oto wyciekające obrazy.

Schematy iPhone'a 16 Pro

Jak widać, iPhone 16 Pro na zdjęciu ma tzw. przycisk przechwytywania umieszczony bezpośrednio pod przyciskiem zasilania, po prawej stronie ramki. Sam przycisk naśladuje miękkie przyciski migawki stosowane w aparatach. Lekkie naciśnięcie ustawi ostrość aparatu, a pełne naciśnięcie zrobi zdjęcie. Telefony Sony mają to od jakiegoś czasu.

Schematy iPhone'a 16 Pro

Ponadto wyciek wskazuje na nowe wymiary – 149,6 x 71,4 x 8,4 mmOznacza to, że 16 Pro będzie nieco dłuższy i nieco szerszy. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia, że ​​iPhone 16 Pro zadebiutuje z wyświetlaczem o przekątnej 6,3 cala, w porównaniu z ubiegłorocznym panelem o przekątnej 6,1 cala. Ponadto rendery pokazują wąskie ramki, więc być może w końcu zobaczymy większego iPhone'a 16 Pro.

Decyzja o zwiększeniu w tym roku mniejszego Pro może wynikać z ograniczeń projektowych. Krążą pogłoski, że iPhone 16 Pro otrzyma teleobiektyw 3D z zeszłorocznego iPhone'a 15 Pro Max, a sprzęt może nie pasować do obecnego iPhone'a 15 Pro.

Co ciekawe, wyciek ten wydaje się bezpośrednio zaprzeczać obrazowi, który wyciekł w lutym i przedstawiał szereg pionowych kamer.

Tak czy inaczej, jesteśmy jeszcze daleko od faktycznej premiery iPhone’a z serii 16 we wrześniu, dlatego każdy przeciek podchodzimy ze zdrową dawką sceptycyzmu.

źródło

READ  Abarth Classiche 1300 OT po raz ostatni ożywia Alfę Romeo 4C