3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google ponownie ujawnia Pixel 8 Pro z podglądem 360 stopni

Google ponownie ujawnia Pixel 8 Pro z podglądem 360 stopni

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące wyglądu Pixela 8 Pro, Google chętnie na nie odpowie. Firma została umieszczona w internecie Symulator 360 stopni Umożliwia obrócenie urządzenia z tyłu na przód i z góry na dół, a przydatne wskaźniki wskazują, gdzie znajdują się różne czujniki i porty. Symulator pokazuje telefon w trzech kolorach i potwierdza, że ​​Pixel 8 Pro otrzyma nowy czujnik temperatury z tyłu obok aparatów.

To był symulator Dostrzeżone przez Jose Rubina I Przede wszystkim Mishal Rahmano których obaj napisali na ostatni Pojawiają się nowe symulatory Pixela i telefonu. Prawdopodobnie został on opublikowany w Internecie wcześnie i ktoś go znalazł podczas poszukiwań.

Zbiór zdjęć z symulatora Google Pixel 8 Pro.
Obrazy: Google

Symulator nie zawiera konkretnych specyfikacji, więc w ciągu najbliższego miesiąca jest jeszcze więcej miejsca na przecieki Pixela. Wygląda na to, że standardowy symulator Pixela 8 nie jest jeszcze dostępny w Internecie.

Rendery Google pokazują, że Pixel 8 Pro zachował gniazdo karty SIM. Telefon występuje w trzech kolorach: jasnoniebieskim, porcelanowo-piaskowym i czarnym. Wygląda na to, że na ekranie głównym nie wprowadzono żadnych większych zmian w oprogramowaniu – wszystkie makiety wyświetlają ulubione narzędzia Google do dopasowywania kolorów i tradycyjny widżet „W skrócie”.

Oto kilka zrzutów ekranu symulatora pokazujących różne funkcje i opcje kolorów pod różnymi kątami:

READ  Wyprzedaże na żywo w Czarny piątek – 31 wczesnych ofert, które teraz polecam