19 maja, 2024

C.J. Stroud z Teksasu dominuje nad Brownem w walce z dziką kartą

HOUSTON — Nowicjusz rozgrywający C.J. Stroud i Houston Texans zorganizowali imprezę po zwycięstwie 45-14 AFC nad Cleveland Browns w sobotę na stadionie NRG. Stroud rzucił trzy podania w pierwszej połowie i zwyciężył Teksańczyków z 45 jardów w sobotę nad Cleveland Browns. W drugiej połowie obrona dwukrotnie przechwyciła Joe Flacco i zdobyła bramkę.

Stroud w dalszym ciągu strzelał trafienia z skrzydłowym Nico Collinsem i ostrożnymi końcówkami Brevinem Jordanem i Daltonem Schultzem, podczas gdy obrońca Steven Nelson i obrońca Christian Harris zdobyli szóstki, dzięki czemu mecz był poza zasięgiem i awansował Houston do dywizji rundy play-off. Po raz pierwszy od 2019 r.

Running Back Kareem Hunt strzelił dwa gole dla Browns.

Houston, Teksas

Teksańczycy spisali się tak imponująco, jak nigdy dotąd. Stroud, który w 16. tygodniu opuścił porażkę z Browns z powodu wstrząśnienia mózgu, był katalizatorem, przekazując 16 na 21 na 274 jardy i trzy przyłożenia. Ale nie był jedyną gwiazdą Houston. Obrona Teksańczyków zmusiła Flacco do dwóch przechwytów, które zostały oddane niszczycielom czołgów, zmieniając rywalizacyjną grę w porażkę po tym, jak utrzymał atak Clevelanda na poziomie 14 punktów.

Ten wypad pokazał, co potrafią Teksańczycy, gdy uderzają na wszystkie cylindry. Imponująca passa Brownsów, która pokonała drużyny play-offowe, takie jak Baltimore Ravens, San Francisco 49ers i Pittsburgh Steelers, pokazuje, że Teksańczycy mogą rywalizować z każdym w NFL, jeśli grają na najwyższym poziomie.

Opisz grę w dwóch słowach: Kompletna kontrola. Kiedy Teksańczycy zmierzyli się z Cleveland w 16. tygodniu, ich obrona zdobyła 36 punktów, a atak zdobył przyłożenie dopiero w czwartej kwarcie. Tym razem Teksańczycy zdobyli 45 punktów na dwie minuty przed końcem czwartej kwarty, pokonując Brownsów w powietrzu i na parkiecie oraz zdobywając dwa przyłożenia w obronie.

READ  Aktualizacje na żywo z finałów NBA 2022: Golden State pokonał Boston Celtics

Statystyki radarowe, które mają znaczenie: Flacco pod presją uzyskał wynik 31,7 podań, uzyskując wynik 6 na 10 i rzucając Nelsonowi fatalne 82 jardy. To dało Teksańczykom prowadzenie 31-14, a do końca trzeciej kwarty pozostało 6:05.

Kup przełomową wydajność: Harris rozegrał najlepszy mecz w swojej dwuletniej karierze. Liniowy obrońca zakończył spotkanie z ośmioma odbiorami, workiem i przechwytem, ​​a następnie oddał 36 jardów i odepchnął Brownsów.

Niesamowite statystyki NextGen: Cornerback Derek Stingley Jr. został dopasowany. Biorąc pod uwagę, że skrzydłowy Browna, Amari Cooper, zaliczył 80% podań Flacco, Cooper nie miał żadnych problemów, broniąc Stingleya. — DJ Bayan Amy

Następny mecz: mecz rundy dywizji przeciwko TBD (na Ravens, Buffalo Bills, Kansas City Chiefs lub u siebie z Miami Dolphins) 20 lub 21 stycznia.

Clevelanda Brownów

Magiczna przygoda Joe Flacco z Brownami dobiegła końca.

38-letni rozgrywający, który ożywił nadzieje Cleveland na play-offy po podpisaniu kontraktu z drużyną w listopadzie, w trzeciej kwarcie oddał parę szóstek, co zapewniło Teksańczykom porażkę.

Żaden rozgrywający NFL nie wybrał więcej typów w meczu play-off od czasu, gdy Todd Collins z Waszyngtonu zrobił to w meczu Wild Card w 2007 roku z Seattle Seahawks. Flacco stał się pierwszym sygnalistą, któremu przechwycono kolejne przyłożenia podczas kolejnych przejazdów w fazie play-off od czasu Richa Gannona Raiders w Super Bowl XXXVII (sezon 2002).

Kluczowa gra: Na początku drugiej kwarty gospodarze wyszli na prowadzenie 14:10 i zdawali się potwierdzać swoją dominację. Jednak w pierwszym zagraniu po zdobyciu piłki Houston wypuścił Jordana z linii wznowienia bez ochrony. Zamiast tego obrońca Ogbo Okoronkwo i obrońca Jeremiah Owusu-Koramoah ruszyli w pościg za Stroudem, pozostawiając Jordana otwartą bramkę. Stroud rzucił piłkę do Jordana, który uderzył w ramię obrońcy rożnego Martina Emersona Jr. i pobiegł po przyłożenie z 76 jardów. Teksańczycy nigdy nie oglądali się za siebie.

READ  Zmieniono datę rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Katarze 2022, ponieważ FIFA pozwala gospodarzom na grę jako pierwsi

Największy błąd w planie gry: Browns i ich osławiona pośpiech podań nie mogli wywrzeć żadnej presji na Strouda, który w zamian ich rozwalił. Tylko w pierwszej połowie Stroud rzucił na 236 jardów i trzy przyłożenia i ani razu nie został zwolniony. W niewytłumaczalny sposób nie pojawiła się pierwszorzędna obrona Cleveland.

Opisz grę w dwóch słowach: Uderzenie w brzuch. Dzięki niebezpiecznemu atakowi z podaniem z pola i dominującej obronie Browns wydawali się mieć składniki, aby w końcu zaliczyć głęboką passę w fazie play-off. Zamiast tego zostali wyeksponowani na całej linii, co przyćmiewa wszystkie kontuzje, jakie ten zespół przezwyciężył, aby dostać się do rozgrywek posezonowych. — Jake'a Trottera

Następny mecz: Sezon się skończył.