13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp, aby umożliwić użytkownikom edytowanie wiadomości w ciągu 15 minut

WhatsApp, aby umożliwić użytkownikom edytowanie wiadomości w ciągu 15 minut

  • autorstwa Annabelle Liang
  • Reporter biznesowy

WhatsApp mówi, że pozwoli użytkownikom edytować wiadomości, w ruchu, który zobaczysz, jak funkcja oferowana przez konkurentów, takich jak Telegram i Signal.

Firma twierdzi, że wiadomości można edytować do 15 minut po ich wysłaniu.

Usługa wiadomości błyskawicznych jest częścią amerykańskiego giganta technologicznego Meta, który jest także właścicielem Facebooka i Instagrama.

Funkcja będzie dostępna dla dwóch miliardów użytkowników WhatsApp w nadchodzących tygodniach. Największym rynkiem są Indie z 487 milionami użytkowników.

„Od poprawiania prostego błędu ortograficznego po dodawanie dodatkowego kontekstu do wiadomości, z przyjemnością zapewniamy większą kontrolę nad rozmowami” — Messaging Service powiedział w poniedziałkowym poście na blogu.

Dodała: „Wszystko, co musisz zrobić, to długo nacisnąć wysłaną wiadomość i wybrać„ Edytuj ”z menu przez maksymalnie piętnaście minut później”.

Edytowane wiadomości zostaną oznaczone jako „edytowane”, aby odbiorcy wiedzieli, że ich treść uległa zmianie.

Jednak nie pokaże, jak wiadomość została zmodyfikowana w czasie.

podpis pod zdjęciem,

Kroki, aby edytować wiadomość udostępnioną przez WhatsApp

Ogłoszenie WhatsApp pojawiło się po wprowadzeniu tej funkcji przez komunikatory Telegram i Signal.

Funkcjonalność edycji została wprowadzona przez platformę społecznościową Facebook blisko dekadę temu.

Mniej więcej w tym czasie Facebook ujawnił, że ponad połowa jego użytkowników uzyskała dostęp do witryny za pośrednictwem telefonów komórkowych, które są bardziej podatne na błędy podczas pisania.

Na Facebooku aktualizacje, które zostały zmodyfikowane, są oznaczane jako zmodyfikowane. Użytkownicy mogą również przeglądać historię zmian.

W zeszłym roku platforma mediów społecznościowych Elona Muska na Twitterze poinformowała, że ​​daje płacącym subskrybentom możliwość edytowania swoich tweetów.

Tweety można modyfikować wiele razy w ciągu 30 minut od ich opublikowania.