24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Posłuchaj głosu Harley Quinn Lady Gagi w zapowiedzi „Joker: Folie à Deux”.

Posłuchaj głosu Harley Quinn Lady Gagi w zapowiedzi „Joker: Folie à Deux”.

Lady Gaga udostępniła już jego zapowiedź żartowniś Twarz – Teraz, tydzień po debiucie pierwszego zwiastuna długo oczekiwanej kontynuacji, który miał miejsce 9 kwietnia, oficjalnie zadebiutowała głosem Harley Quinn w pierwszej zapowiedzi audio Joker: Folie à Deux.

Zostało to zweryfikowane w opublikowanej na potrzeby filmu krótkiej zapowiedzi TIK Tok We wtorkowej relacji Gaga przedstawia zmysłową, oddychającą wersję złoczyńcy z DC Comics, aby przekonać Jokera Joaquina Phoenixa, by robił, co jej się podoba. „Możesz zrobić, co chcesz” – skanduje Gaga-as-Harley w poniższym klipie. „Jesteś żartownisiem”.

Chociaż śpiew tytułowej bohaterki zmieniał się na przestrzeni lat w zależności od tego, kto jej podkłada głos, Harley Quinn była zazwyczaj przedstawiana z brooklyńskim akcentem dzięki aktorce głosowej Arleen Sorkin, która zapoczątkowała tę rolę w filmie Batman: serial animowany. Margot Robbie kontynuowała ostatnio ten trend dzięki swojej odważnej, niezwykle ciasnej interpretacji w projektach live-action DC Extended Universe, więc pozornie niezapowiedziana wersja Gagi stanowi pewne odejście od tego, do czego fani są przyzwyczajeni.

Robbie powiedział w styczniu różnorodny na czerwonym dywanie Złotych Globów i która nie rozmawiała jeszcze z Gagą na temat przekazania jej pałeczki Joker: Folie à Deux.

„O mój Boże, ona to zmiażdży. Żartujesz? Będzie niesamowita, nie mogę się doczekać, aż ją zobaczę” – powiedziała. „Właściwie z nią o tym nie rozmawiałem. Prawie nie chcę wiedzieć, więc mogę zachować to na niespodziankę, kiedy będę mógł obejrzeć film”.

Lady Gaga jako Harley Quinn w filmie „Joker: Folie à Deux”.

Krążą pogłoski, że jest to musical fantasy z coverami popularnych piosenek, ale jest to drugi musical w reżyserii Todda Phillipsa żartowniś Akcja filmu ma rozpocząć się po wydarzeniach z projektu z 2019 roku, w których Arthur Fleck (który przez cały film ewoluuje w tytułowego bohatera) z Phoenix odnajduje miłość do psychiatry, dr Harleen Quinzel (Gaga), podczas pobytu w ośrodku Arkham Asylum w Gotham City.

READ  Rachel McAdams gra swojego sobowtóra w niespodziewanym skeczu – Deadline

Gaga pojawiła się w filmie po raz pierwszy w 2022 r., a produkcja będzie kontynuowana do początków 2023 r. Zdjęcia z planu przedstawiały kostium Gagi Harley Quinn, składający się z jaskrawoczerwonej kurtki, podkoszulka w kratkę i makijażu inspirowanego klaunem.

Joker: Folie à Deux Gotowi pójść w ślady sukcesu pierwszego filmu. Pierwszy film antybohatera zarobił na całym świecie ponad 1 miliard dolarów i przyniósł Phoenixowi nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego na ceremonii rozdania Oscarów 2020 — podczas tej samej ceremonii, podczas której film rywalizował w kategorii dla najlepszego filmu.

Warner Bros. wyda Joker: Folie à Deux – W rolach głównych występują także Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener, a producentem jest Gaga Rodzi się gwiazda Wyreżyserowany przez Bradleya Coopera – w kinach od 4 października. Posłuchaj Gagi w roli Harley Quinn w powyższym filmie.

Powiązana zawartość: