13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wersja beta Stellar Blade pojawi się na PS5 w ten piątek (tym razem oficjalnie)

Wersja beta Stellar Blade pojawi się na PS5 w ten piątek (tym razem oficjalnie)

Sony ogłosiło wersję demonstracyjną nadchodzącej gry Stellar Blade, dostępnej wyłącznie na PlayStation 5, która będzie transmitowana w piątek, 29 marca o godzinie 14:00 czasu PDT.

Demo odbywa się od początku rozgrywki aż do walki z pierwszym bossem. Zapisane dane zostaną przeniesione do pełnej wersji gry po jej premierze 26 kwietnia, zaczynając od ostatniego punktu kontrolnego. Należy zauważyć, że dane zapisu muszą być przechowywane na konsoli PS5.

Oto oficjalna notka od Kim Hyung-tae, dyrektora dewelopera Shift Up Corp, via Blog o PlayStation:

Demo rozgrywa się od początku gry, kiedy Eve, członkini 7. Dywizji Powietrznodesantowej, zostaje wysłana na Ziemię z misją odzyskania planety z rąk Naytiby, aż do pierwszej walki z bossem. Ta pierwsza faza będzie obejmować fazę samouczka, która pomoże ci zapoznać się z podstawowymi funkcjami walki podczas eksploracji powojennego Eidos 7, ludzkiego miasta obecnie opanowanego przez Naytibę, co pozwoli ci wcześnie zrozumieć mechanikę rozgrywki, która będzie ci służyć przez cały kurs gry. fabuła.

Wygląda na to, że dla graczy, którzy ukończyli pierwszy etap, czeka „mała niespodzianka”.

Shift Up Corp. powiedział: Wersja demonstracyjna oraz pełna gra zawierają narrację w języku koreańskim, angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim brazylijskim i hiszpańskim w języku łacińskim, a także tekst w języku koreańskim, angielskim (amerykańskim), francuskim i włoskim. Niemiecki, hiszpański, duński, holenderski, fiński, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, arabski, turecki, tajski, japoński, chiński uproszczony i chiński tradycyjny.

Na początku marca Sony opublikowało, a następnie cofnęło publikację wersji demonstracyjnej Stellar Blade. Fani chcący wypróbować tę futurystyczną, skupioną na walce grę byli zaskoczeni, gdy wersja demonstracyjna pojawiła się w PlayStation Store, ale została usunięta kilka minut później. Oczywiście gracze przesyłali strumieniowo wersję demonstracyjną, zanim została usunięta.

READ  Twitter ujawnia „najwięcej tweetów o grach” w pierwszej połowie 2022 r.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].