24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy system „Presto” pojawi się w sklepach Apple w przyszłym miesiącu i będzie zawierał w pudełku aktualizacje oprogramowania bezprzewodowego iPhone'a

Nowy system „Presto” pojawi się w sklepach Apple w przyszłym miesiącu i będzie zawierał w pudełku aktualizacje oprogramowania bezprzewodowego iPhone'a

Apple wkrótce dokona dużej zmiany w swoich sklepach detalicznych w USA: „Presto inside Apple”. System ten pozwoli pracownikom Apple Store na bezprzewodową aktualizację oprogramowania iPhone'a, gdy telefon znajduje się w pudełku, za pomocą urządzenia przypominającego pad. Oto jak to działa.

W najnowszej wersji dla niego zatrudnienie wiadomości, BloombergaMark Gurman z Apple informuje, że nowy system zacznie być szeroko wdrażany w amerykańskich sklepach Apple Store w kwietniu i dotrze do wszystkich sklepów w USA „wczesnym latem”. Proces ten jest testowany w wybranych sklepach Apple od końca 2023 roku.

Gorman po raz pierwszy opisał ten system w październiku ubiegłego roku i 9 do 5Mac Dowody na istnienie tej funkcji znaleziono później w iOS 17.2. Technologia koncentruje się wokół „urządzenia przypominającego poduszkę, na którym sklep może położyć pudełka iPhone’ów”. System może włączać iPhone'y, aktualizować ich oprogramowanie, a następnie ponownie je wyłączać, a telefony pozostają w pudełkach.

W Dzisiejsze wydanie zatrudnienieGorman napisał:

System przypomina trochę metalową przegródkę na buty. Może korzystać z MagSafe i innych technologii bezprzewodowych, aby włączyć iPhone'a bez otwierania opakowania. Pobiera i instaluje nowe oprogramowanie, a następnie ponownie włącza telefon.

Ta zmiana oznacza, że ​​osoby kupujące nowe iPhone'y w sklepach Apple prawdopodobnie nie będą musiały aktualizować swoich urządzeń od razu po wyjęciu z pudełka. Zamiast tego Apple Store będzie mógł aktualizować urządzenia po wydaniu nowych wersji iOS.

W obecnej sytuacji iPhone'y są dostarczane z fabryki z dowolną wersją systemu iOS dostępną w tamtym czasie. Oznacza to, że miliony iPhone'ów są wyposażone w wersje iOS, które w momencie dotarcia telefonu do klienta są wielokrotnie nieaktualne.

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.