24 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wendy Williams opowiada o tym, że zdiagnozowano u niej afazję i demencję

Wendy Williams opowiada o tym, że zdiagnozowano u niej afazję i demencję

Wendy Williams zabiera głos po raz pierwszy po niedawnej diagnozie pierwotnie postępującej afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD).

Przedstawiciel byłego gospodarza talk-show podzielił się oświadczeniem Williamsa Reporter z Hollywood Piątek: „Chcę powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny za miłość i miłe słowa, które otrzymałem po podzieleniu się moją diagnozą afazji i otępienia czołowo-skroniowego (FTD). Powiem: Wow! Wasza reakcja była przytłaczająca. Wiadomości, którymi się ze mną podzieliłem dotknęły mnie i przypomniały Siłę samotności i potrzebę empatii.

W oświadczeniu czytamy dalej: „Mam nadzieję, że moja historia przyniesie korzyści innym osobom cierpiącym na otępienie czołowo-skroniowe. Chciałbym także podziękować Towarzystwu Zwyrodnienia Czołowo-skroniowego za miłe słowa wsparcia i niezwykłe wysiłki mające na celu podniesienie świadomości na temat otępienia czołowo-skroniowego. Nadal potrzebuję osobistej przestrzeni i spokoju, aby się rozwijać. Wiedz, że Twoja pozytywność i zachęta są głęboko doceniane.

Oświadczenie Jennifer Hanley z Ridge Hill Group następuje tuż po tym, jak w czwartek zespół opiekuńczy Williams podzielił się wiadomością, że oficjalnie zdiagnozowano u niej tę chorobę po przejściu badań lekarskich w zeszłym roku.

Afazja, schorzenie wpływające na mowę, oraz otępienie czołowo-skroniowe, zaburzenie wpływające na zachowanie i funkcje poznawcze, „już stworzyły znaczące przeszkody w życiu Wendy” – stwierdził jej zespół w oświadczeniu.

Dokument Lifetime będzie emitowany w ten weekend Gdzie jest Wendy Williams?, którego zadaniem będzie kronika fizycznego i psychicznego upadku byłego prezentera telewizyjnego. Zdjęcia do dwudniowego serialu dokumentalnego rozpoczęły się po odwołaniu jej udanego dziennego talk show w czerwcu 2022 r. i zaprzestały kręcenia Williams, gdy w kwietniu 2023 r. weszła do nieujawnionego obiektu i znalazła się pod opieką wyznaczonego przez sąd konserwatora finansowego, który pojawił się nieznany publicznie i rodzinie Williamsa w filmie dokumentalnym. Williams pozostaje uznanym producentem wykonawczym projektu, po podpisaniu kontraktu na trzy filmy z Lifetime.

READ  Partnerstwo Bud Light z gwiazdą Trans TikTok, Dylanem Mulvaneyem, wywołuje konserwatywną reakcję

Dwa dni przed premierą filmu dokumentalnego wyznaczona przez sąd opiekunka Williamsa została publicznie zidentyfikowana jako Sabrina Morrissey, która w czwartek złożyła pozew w celu uzyskania nakazu sądowego przeciwko spółce dominującej Lifetime, A+E Networks.

W piątek reklamacja została rozpatrzona, a przedstawiciel Lifetime potwierdził tę informację THR Który Gdzie jest Wendy Williams? „Wyemitowany zostanie w ten weekend zgodnie z planem”.

Morrissey został mianowany opiekunem Williamsa po odwołaniu Program Wendy Williams, ówczesny doradca finansowy osobowości telewizyjnej pod koniec 2022 roku zarzuciła przed nowojorskim sądem, że była „niezdrowa”, co skłoniło Wells Fargo Bank do złożenia wniosku o objęcie Williamsa tymczasowym nadzorem finansowym. Williams pozostaje obecnie w ośrodku pod opieką Morrisseya i pozostaje niedostępny dla kogokolwiek innego niż Morrissey.

Jackie Strauss przyczyniła się do powstania tego raportu.