19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pracujemy nad filmem o Naruto z Destinem Danielem Crettonem

Pracujemy nad filmem o Naruto z Destinem Danielem Crettonem

Narutojedna z najpopularniejszych historii mangi wszechczasów, zmierza na duży ekran.

Destin Daniel Cretton, który jest współautorem scenariusza i reżyserem filmu Marvel Studios Shang Qi i Legenda o dziesięciu pierścieniachmiał napisać i wyreżyserować aktorską wersję tytułu Lionsgate.

Cretton będzie także producentem wraz z Jeyunem Munfordem za pośrednictwem swojej firmy Hisako. Duet dołącza do Avi Arad, Ari Arad i Emmy Yu z Arad Productions, którzy stoją za nadchodzącą adaptacją gry wideo studia. Obszary przygranicznei Jeremy’ego Latchama (Lochy i Smoki).

Stworzony przez Masashiego Kishimoto, Naruto Była to opowieść o dorastaniu, skupiająca się na młodym, pełnym entuzjazmu ninja imieniem Naruto Uzumaki, który chce dorosnąć i zostać przywódcą swojej wioski ninja, ale tak się składa, że ​​ma w sobie smoczego ducha. Historia była publikowana w popularnym japońskim magazynie Weekly Shonen Jump w latach 1999–2014 i śledziła dojrzewanie bohatera, przyjaźnie i wiele bitew z ninja o supermocach.

W tym czasie stała się jedną z najpopularniejszych własności intelektualnych na świecie, sprzedając ponad 250 milionów egzemplarzy zebranych tomów w ponad 60 krajach i terytoriach. Wypuściła także kilka seriali animowanych, które przez lata emitowano w Cartoon Network, Disney XD, Adult Swim i innych sieciach. IT zostało zaadaptowane do formy gry wideo i nadal jest molochem w marketingu. Naruto Zasadniczo zyskała zagorzałych fanów, którzy śledzą ją na całym świecie od 25 lat.

Creighton ma błogosławieństwo Kishimoto, które otrzymał po wizycie w Tokio.

„Kiedy usłyszałem o powiązaniach Destina, było to po obejrzeniu hitowego filmu akcji i pomyślałem, że będzie idealnym reżyserem do swojego filmu. NarutoKishimoto oświadczył w oświadczeniu. „Po obejrzeniu innych jego filmów i zrozumieniu, że jego mocną stroną jest tworzenie mocnych dramatów o ludziach, nabrałem przekonania, że ​​nie ma dla niego innego wyjścia”. Natura. Tak naprawdę, kiedy poznałem Dustina, okazało się, że jest to reżyser o otwartym umyśle, który chce przyjąć mój wkład i byłem przekonany, że będziemy mogli współpracować przy produkcji.

READ  Obrońca Gwyneth Paltrow przesłuchuje lekarza w sprawie wyjazdów po wypadkach na nartach

Prace nad adaptacją we współpracy z Lionsgate trwają od końca 2015 roku, a wstąpienie Crettona na ekrany stanowi ogromny krok naprzód w przeniesieniu jej na ekran.

„Ta klasyczna manga jest uwielbiana przez miliony fanów na całym świecie, a Destin przedstawił wizję filmu, która naszym zdaniem zachwyci ogromną rzeszę fanów, a także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z filmem” – powiedział Adam Fogelson, prezes Lionsgate Motion Picture Grupa. On ona. Avi i ja mieliśmy już przyjemność współpracować już wcześniej i wiem o tym, współpracując z Destinem i zespołem Naruto„Jesteśmy w niezwykłych rękach”.

Cretton współpracował już przy tym projekcie z Lionsgate Szklany zamek, dramat z 2017 roku w reżyserii i z udziałem Brie Larson. Nadzorować będzie także James Myers ze studia, który nadzorował ten projekt Narutowraz z dyrektorem generalnym Johnem Humphreyem.

Creightona, uznawanego za laureata W krótkim terminie 12 I Tylko miłosierdzie Obecnie pracuje nad kontynuacją Shang-chi. Ostatnim razem wyreżyserował kilka odcinków Amerykanin urodzony chinczykiemadaptacja powieści graficznej na platformie Disney+ napisanej przez Gene’a Luena Yanga, która jest także producentem wykonawczym.

Jest reprezentowany przez WME i Goodman Genow.