18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według Chrisa Burniske Solana (SOL) może osiągnąć lepsze wyniki niż Ethereum (ETH) w kolejnej ekspansji rynkowej.

Według Chrisa Burniske Solana (SOL) może osiągnąć lepsze wyniki niż Ethereum (ETH) w kolejnej ekspansji rynkowej.

Wydaje się, że konkurent Ethereum (ETH) jest gotowy wyprzedzić wiodącą platformę inteligentnych kontraktów, twierdzi inwestor kapitału wysokiego ryzyka, który słusznie określił kryptograficzne dno w 2022 r.

Chris Burniske, założyciel firmy zastępczej Capital, Mówi Jego 263 000 obserwujących na platformie mediów społecznościowych

Patrząc na parę SOL/ETH, Burniske wskazuje, że Solana odzyskała już poziom 0,01 ETH i może być na dobrej drodze do osiągnięcia 0,02 ETH w kolejnym impulsie.

„SOL: najpierw wykupiono 0,01 ETH, 0,02 ETH w następnej dużej ekspansji ryzyka?”

Źródło: Chris Burniske/X

Weteran kryptowalut Notatki Że jego przewidywania nie są krytyką Ethereum i że jest optymistyczny zarówno w przypadku ETH, jak i SOL jednocześnie.

„Ci, którzy myślą, że jest to atak na ETH, niech pomyślą jeszcze raz. Bardzo łatwo jest utrzymać i wspierać zarówno aktywa, jak i sieci – różne ryzyko, różne spostrzeżenia i jedno i drugie jest dobre. Robiłem to samo z Bitcoinem i ETH przez długi czas, ku mojemu przerażeniu, ludzie, którzy wcześniej byli potężni [Bitcoin maxis]„.

Zdaniem Poniskiego, Solana także oferta Oznaki „powrotu z popiołów” ze względu na niskie opłaty transakcyjne i wysoką przepustowość.

„Ciche wprowadzanie produktów na rynek, ulepszona funkcjonalność, niższe opłaty, zwiększona produktywność i zero hałasu – to wszystko oznaki nowego cyklu produktowego powstającego z popiołów”.

Solana gwałtownie spadła z najwyższego w historii poziomu 259,24 dolarów ustalonego w listopadzie 2021 r. do obecnej ceny wynoszącej 19,45 dolarów, co oznacza spadek o 92,5%.

Nigdy nie przegap okazji — zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia e-mail bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą

Sprawdź akcję cenową

Podążaj za nami Świergot, Facebook I kabel

Przeglądaj codzienną mieszankę Hodla

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

&nbsp

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie stanowią porady inwestycyjnej. Inwestorzy powinni zachować należytą staranność przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje odbywają się na Twoje własne ryzyko i za wszelkie straty, które możesz ponieść, odpowiadasz Ty. Daily Hodl nie zaleca zakupu ani sprzedaży jakichkolwiek kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Wygenerowany obraz: w trakcie lotu