29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W reality show „Squid Game” wezwano medyków do zamrożonych graczy

Kilku uczestników reality showGra w kalmary: Challenge wymagało pomocy medycznej w poniedziałek po tym, jak przedłużone „Red Light Green Light” zagrane podczas trwającego okresu mrozów w Wielkiej Brytanii okazało się szokiem dla systemu.

Rozumie się, że mniej niż pięciu graczy wezwało medyków w nowym składzie Netflixa Zegarek. Podczas gdy uważa się, że jeden z zawodników zranił się w ramię po przypadkowym uderzeniu w ścianę, inni byli leczeni z powodu łagodnych dolegliwości.

Gracze byli jednymi z 456 uczestników, którzy wzięli udział w „Red Light Green Light”, znanym również jako „gnomy” w zależności od miejsca pochodzenia. W grze musisz przekroczyć linię mety, pozostając całkowicie nieruchomym, gdy „to” osoba odwraca się, aby sondować graczy. Jeśli znajdziesz się w ruchu, jesteś na zewnątrz. Gra była centralnym elementem gry Squid, z gigantyczną zabójczą lalką obracającą głowę i strzelającą z pistoletu, aby wyeliminować poruszających się graczy. Był to pierwszy mecz w dramacie i był szczególnie skuteczny, ponieważ niczego niepodejrzewający gracze nie mieli pojęcia, że ​​zostaną zabici, jeśli przegrają grę.

Teleturniej bez scenariusza, który Bela Bajaria po raz pierwszy zapowiedział w czerwcu 2022 r., oparty jest na przebojowym dramacie K z 2021 r. Nakręcony w dwóch studiach w Wielkiej Brytanii, producenci Pracownia Lamberta I ogród 456 zawodników z całego świata wzięło udział w różnych wyzwaniach opartych na koreańskich grach dla dzieci prezentowanych w programie, a także nowych. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 4,56 mln USD (3,7 mln GBP).

Netflix miał nieszczęście rozpocząć produkcję podczas rzadkiego przymrozku w Wielkiej Brytanii

W poniedziałek, pierwszego dnia produkcji serialu w Bedford’s Cardington Studios w północnym Londynie, temperatura osiągnęła zero stopni Celsjusza. Chociaż mecz był kręcony w dawnym, zamkniętym hangarze, w ogromnej przestrzeni było prawdopodobnie bardzo zimno, biorąc pod uwagę temperaturę na zewnątrz. Choć uważa się, że gracze – z których wielu nie było przyzwyczajonych do brytyjskiej pogody ani realiów produkcji telewizyjnej – otrzymali na dzień kręcenia ocieplacze do rąk i bieliznę termiczną, nie ma wątpliwości, że zimno sprawiło, że było to trudniejsze. .

READ  Taylor Swift zostaje pierwszym muzykiem, który znalazł się w pierwszej dziesiątce zestawienia Billboard Hot 100 | Taylor Swift

Brytyjski tabloid The Sun, który jako pierwszy przekazał tę wiadomość, rozmawiał z graczami, którzy zostali pominięci w programie. „Niektórzy ludzie nie mogli ruszyć nogami, ponieważ było tak zimno” – powiedziało źródło The Sun. „Można było usłyszeć, jak ktoś krzyczy„ ratownik medyczny ”, a załoga wpadała. Za każdym razem staliśmy tam przez 30 minut”.

We wspólnym oświadczeniu z różnorodnośćRzecznik Netflix powiedział: „Bardzo zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwie naszej obsady i ekipy oraz inwestujemy we wszystkie odpowiednie środki bezpieczeństwa. Podczas gdy w obiekcie było bardzo zimno – a uczestnicy byli na to przygotowani – wszelkie roszczenia dotyczące poważnych obrażeń są nieprawdziwe”.

Jest mało prawdopodobne, że producenci będą w stanie zmienić harmonogram produkcji serialu, zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromną liczbę zaangażowanych uczestników. „Red Light Green Light” to także podstawowa gra stołowa mająca na celu uporządkowanie zawodników: różnorodność Zdaje sobie sprawę, że tylko 228 uczestników pokonało pierwszą przeszkodę i dotarło do końca gry, co oznacza, że ​​poniedziałkowy wyczyn miał być wielkim dniem dla produkcji.