28 marca, 2024

W Polsce E.J.Opina ponownie zdobyła złoto w skoku o tyczce

Walter EJ Opina z Filipin podczas Arlene Copernicus Cup. -Arlen Copernicus Cup Zdjęcie

Manila, Filipiny – E.J. Opiana celowała w swoim sezonie i zdobyła złoty medal.

Philippine Polar Walter zdobył tytuł z dystansem 5,81 metra, co oznaczało najlepszy skok, jaki oddał w tym roku. Kampania o Złoty Medal 10 dni temu na Orlan Cup w Łodzi.

Belgijski Ben Broders zdobył srebrny medal na dystansie 5,71 m, a mistrz olimpijski z Rio 2016, Diego Brace z Brazylii, zdobył brąz na dystansie 5,71 m.

Broders, którzy byli najlepsi w sezonie, pokonali Bros. na drugie miejsce dzięki odliczaniu.

Obi-Wan z łatwością przekroczył 5,41 metra w swoim pierwszym biegu, ale miał problemy na 5,61 metra, ponieważ potrzebował trzech prób, aby pokonać wysokość.

Następnie pokonał dystans 5,71m i zdobył tytuł na wysokości 5,81m.

Opina, kto Miejsce 10th Przygotowuje się również do Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce Halowej, które odbędą się w Belgradzie w Serbii w dniach 18-20 marca podczas Meeting Hauts-De-France Tilt w zeszłym tygodniu.