24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W makiecie rzekomo pokazano tapety Apple iPhone 15 Pro

W makiecie rzekomo pokazano tapety Apple iPhone 15 Pro

Zdjęcia rzekomo ujawniające oficjalne tapety Apple dla iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max krążą po chińskiej platformie Weibo po wycieku zakrzywionej tapety w kształcie litery S, o którym pisaliśmy wczoraj.

Renderowanie koncepcji przedstawiającej rzekome tapety iPhone’a 15 Pro

Tapeta jest Wprowadzenie koncepcji Zostało to przeniesione do materiałów marketingowych Apple’a dotyczących modeli iPhone’a 14 Pro. Pokazane tapety mają być oparte na plotkach na temat kolorów iPhone’a 15 Pro i Ręcznie rysowany obraz Do wycieku rzekomo przyczynił się inżynier z chińskiej fabryki iPhone’ów.

Tymczasem, jak co roku, fani Apple zabrali się do pracy, szukając wskazówek w zaproszeniu Apple na wydarzenie „Wanderlust”, które pojawiło się we wtorek, a niektórzy sugerowali, że kolory niebieski, srebrny i szary nawiązują do kolorów używanych w iPhone’ie 15 Pro i iPhone’ie 15 Zawodowców. . Dostępny będzie iPhone 15 Pro Max. Spekuluje się także, że matowa, przypominająca cząsteczki faktura nawiązuje do faktury nowego tytanowego korpusu urządzeń.

Etui na iPhone'a 15 Pro w popularnych kolorach

Render koncepcyjny przedstawiający rzekome pudełka iPhone’a 15 Pro

Dwa wysokiej klasy modele iPhone’a w tym roku będą miały tytanową ramkę zamiast stali nierdzewnej i wykończenie ze szczotkowanego tytanu, które będzie wyglądać inaczej niż błyszcząca stal nierdzewna. Mówi się, że opcje kolorystyczne obejmują tytanowo-szary odcień (podobny do Apple Watch Ultra), niebieskoszary odcień, czarny odcień i jaśniejszy srebrny odcień.

Hasłem Apple na tę imprezę jest „Wonderlust” – gra słowa Wanderlust, które oznacza „silną chęć podróżowania”, co może nawiązywać do ulepszonych aparatów w modelach Pro, w szczególności teleobiektywu zmiennoogniskowego, który ma zostać wprowadzony Ekskluzywny. Do iPhone’a 15 Pro Max z możliwością 5x lub 6x zoomu optycznego.

Wydarzenie Apple 2023

Zdjęcie dołączone do oficjalnego zaproszenia na wydarzenie Apple „Wonderlust”.

Tym, którzy nie będą mogli obejrzeć wydarzenia Apple zaplanowanego na 12 września, MacRumors zapewni pełną relację z wydarzenia na MacRumors.com i na stronie internetowej. Konto MacRumorsLive na Twitterze. Będziemy relacjonować wydarzenie na żywo, a w kolejnych dniach będziemy także szczegółowo omawiać ogłoszenia.

READ  Niesamowita wyprzedaż Gamestop Pro Day rozpoczyna się teraz: najlepsze oferty na konsole, gry wideo, elektronikę i nie tylko