18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Letnia wyprzedaż Steam jest już dostępna i potrwa do początku lipca

Letnia wyprzedaż Steam jest już dostępna i potrwa do początku lipca

Kolejny rok, wielka letnia wyprzedaż na Steamie. Nazwany „Steam 3000”, Tegoroczna wyprzedaż jest już ważna i kończy się 7 lipca o godzinie 13:00 ET.

Ceny sprzedaży wahają się od wysokich do niskich, dając graczom możliwość wyboru klasyków, takich jak Titanfall 2 Za nic lub nowsze tytuły, takie jak wersja na PC Bóg wojny Z ładnym kawałkiem wygolonym na górze.

Ale magia leży pośrodku. Film Cyberpunk 2077 To 50% taniej i kosztuje zaledwie 29,99 USD. Powstanie łowców potworów’s Wersja na PCwydany na początku tego roku i Ma rozszerzenie nadchodzące za kilka dni49% zniżki.

Na wyprzedaży Steam można uzyskać wiele wspaniałych okazji, a popołudniowe przewijanie ich wielu ofert to dobry sposób na przypadkowe wydanie budżetu. Ale to, czego naprawdę chcesz szukać, to gry w wieku 1 lub 2 lat, które za pierwszym razem otrzymują 30-60% zniżki. W ten sposób możesz dodać Hitman 3A wampir 8A Sekiro: Cienie umierają dwukrotnie do swojej biblioteki Steam za mniej niż 90 USD.

Letnia wyprzedaż Steam to zawsze wielka sprawa dla różnych graczy. Dla tych, którzy mają napięty budżet, Letnia Wyprzedaż Steam to punkt puli zakupów przez cały rok. A dla bardziej ekstrawaganckich graczy czas na niskie stawki w jakiejś nieznanej grze.

Ale tegoroczna wyprzedaż Steam ma do tego trochę niewypowiedziany kąt. To pierwsza letnia wyprzedaż od Wprowadzenie przez Steam Deck wcześniej w tym roku. Jako urządzenie Steam Deck zapewnia dostęp do gier na komputery PC i urządzenia mobilne — dwie rzeczy, których większość graczy zwykle nie kojarzy z grami komputerowymi. Dla graczy, którzy mają nowy Steam Deck lub chcą go wkrótce zdobyć, ta wyprzedaż jest pierwszą okazją do zaopatrzenia się w gry, które w przeciwnym razie by ich ominęły lub ostatecznie się skończyły. Przełącznik Nintendo.

READ  Tak wygląda Ford Mustang siódmej generacji