31 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vogue pozywa Drake'a, 21-letniego Savage'a o pokaz mody Maggie

Vogue pozywa Drake’a, 21-letniego Savage’a o pokaz mody Maggie

Vogue bardzo poważnie traktuje modę.

Popularny wydawca magazynu o modzie Condé Nast złożył pozew o 4 miliony dolarów przeciwko Drake’owi i raperowi 21 Savage — po tym, jak duet stworzył fałszywe numery Vogue z samymi sobą na okładce, aby promować swój nowy album „Her Loss”.

Legalnie wyglądające kopie magazynu stały się wirusowe w mediach społecznościowych, fałszywe plakaty pojawiły się w Nowym Jorku, a sprawy były rozpowszechniane na ulicach w miejscach takich jak Miami, Atlanta i Los Angeles.

Drake napisał nawet na Twitterze zdjęcie na okładce: „Mój brat i ja jesteśmy jutro w kioskach! Dziękuję @voguemagazine i Annie Wintour za miłość i wsparcie w tym historycznym momencie”.

Drake Fogg
Conde pozywa Nasta Drake’a i 21 Savage za fałszywą okładkę Vogue’a używaną do promowania ich nowego albumu.
Instagram / szampanpapi
Drake, 21 lat Dzikus
Umieszczono fałszywe plakaty i rozprowadzono fałszywe czasopisma w dużych miastach.
WireImage

Według pozwu – który został złożony w tym tygodniu w południowej dzielnicy Nowego Jorku i widziany przez Page Six – Condé Nast wysłał 31 października wezwanie do zaprzestania działalności, prosząc Drake’a i jego zespół o zaprzestanie „nieuprawnionego używania znaku towarowego Vogue usuwając post na Instagramie i zatrzymując jakąkolwiek dystrybucję tych „magazynów” oraz wydając publiczne oświadczenie wyjaśniające, że to nie była rzeczywista okładka Vogue’a”.

Według garnituru dostarczone kubki atrapy były „kompletne,
Profesjonalny przedruk październikowego wydania „Vogue’a”, z niektórymi stronami zmodyfikowanymi w celu umieszczenia haseł promocyjnych albumu oskarżonych. Inne zawierają zdjęcia [veteran Vogue editor] Anna Wintour nie była w prawdziwym przypadku, a w jednym przypadku została zmanipulowana, aby ingerować w zdjęcie Drake’a.

kaczor
Źródło mówi nam, że Drake nie martwi się pozwem o 4 miliony dolarów.
Obrazy Getty

Dokumenty sądowe twierdzą dalej: „Anna Wintour nie zezwoliła na wykorzystanie swojego zdjęcia do promocji albumu oskarżonych”. Rozkaz twierdzi również, że fałszywe Vogue „wykorzystują” znak firmowy magazynu i spowodowały „powszechne zamieszanie publiczne”.

Według pozwu Condé Nast domaga się 4 milionów dolarów odszkodowania.

Ale źródło mówi Page Six: „Drake się nie martwi”.

READ  Cardi B pochwaliła się swoim ciałem, zjadając talerz naleśników: zobacz

Promocje nowego albumu Drake’a i 21 Savage „Her Loss” obejmowały również fałszywe piosenki prasowe, takie jak wywiad z The Howard Stern, wykonanie „SNL” i koncert „Tiny Desk” w NPR.

Podczas gdy inne organizacje medialne podjęły to wszystko pełną parą, jedno ze źródeł powiedziało nam: „WG nie była szczęśliwa. Każdy inny kanał był szczęśliwy i wziął ją w podbródek. Nie zrobiono tego ze złośliwością”.

Stern nawet o tym mówił Fałszywy wywiad na żywoi powiedział o wysiłku: „Zmodyfikował się, aby wyglądać, jakby był w naszym studio… Drake wykonał tak dobrą robotę, że serwisy informacyjne zgłaszają to tak, jakby to było prawdziwe”.