8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Shawn Levy w rozmowach na temat reżyserii „Gwiezdnych wojen” po Final Eps „Deadpool 3” i „Stranger Things” – termin

Shawn Levy w rozmowach na temat reżyserii „Gwiezdnych wojen” po Final Eps „Deadpool 3” i „Stranger Things” – termin

Ekskluzywny: Termin może to ujawnić Shawn Levy Rozmowy, aby wejść na pokład, aby rozwinąć się do przewodnika Gwiezdne Wojny Film. Staramy się rozwikłać fabułę i szczegóły pisarza, ale możemy powiedzieć: Levi skupi się na tym po wykonaniu zadania Przewodnictwo Deadpool 3 W Marvelu i Disneyu osoba, która… Ryan Reynolds spotyka Hugh Jackmana.

To przychodzi w płodnym momencie dla Leviego. Jest w postprodukcji w limitowanej serii Całe światło, którego nie możemy zobaczyćktóry z nich? Levi wyreżyserował odcinek czwartys. Ten serial jest dla Netflixa, gdzie wyreżyseruje również co najmniej dwa odcinkiI piąty i ostatni sezon Z sygnowanej serii Streamerów Dziwne rzeczy, który został wykonany przez Levy EPs pod sztandarem 21 Laps. The Deadpool 3 Transakcja jest następna Współpraca Leviego z Reynolds na mnie Projekt Adama dla Netflixa. Gwiezdne Wojny Będzie to jego trzeci i ostatni duży film w Disneyu, w którym wyreżyserował także Reynoldsa wolny człowiekA z Trwa dyskusja nad kontynuacją. Levi wraca do franczyzy po tym, jak zaczął tam Noc w muzeum Kino.

Ten film należy do wielu reżyserów z listy A, których rozwija Lucasfilm. Inne obejmują Film Taika WaititiA Eskadra Łotrów od Patti Jenkinsa drugi od Damona Lindelofa, który jest Termin zgłoszony niedawno Wyreżyserowane przez Sharmeen Obeid-Shenoy.

Związane z: Film, który rozpalił mój bezpiecznik: reżyser „Free Guy” i EP „Stranger Things” Shawn Levy

Lucasfilm nie opublikował pliku Gwiezdne Wojny Film w kinach od 2019 roku Odcinek IX: Niebiański wzrost.

Na froncie telewizora seria Leslie Headland Asystent Niedawno wszedłem do produkcji z załogą, która obejmuje Amandla Stenberg A gra w kalmary Supergwiazda Lee Jung-jae. Mają też nowy sezon Mandalorianin To też ma się uginać w przyszłym roku Ahsoka W roli głównej Rosario Dawson.

Levi jest reprezentowany przez WME. Bez komentarza od Disneya.

READ  Dio Lynn Hardy i Lacey Kay Booth w „The Great Idol Reunion”, aby kontynuować zgodnie z planem, pomimo aresztowania Hardy'ego