28 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Millie Bobby Brown chce zagrać w filmie Britney Spears

Millie Bobby Brown chce zagrać w filmie Britney Spears

kto to jest? To Millie Bobby Brown, ty suko. The Enola Holmes 2 Gwiazda podzieliła się z Drew Barrymore, że jednym z jej największych celów w karierze jest fotografia Britney Spears W autobiografii swojego życia. Łączy się z gwiazdą poprzez wspólne doświadczenie bycia w centrum uwagi w tak młodym wieku. „Myślę, że jej historia przede wszystkim rezonuje ze mną, gdy dorastam w oczach opinii publicznej. Oglądanie jej filmów i wywiadów z nią, gdy była młoda. To samo z tobą. Widzę walkę o słowa [in the interviews]Brown wyjaśnił Barrymore’owi. „Nie znam jej, ale kiedy patrzę na jej zdjęcia, czuję, że mogę opowiedzieć jej historię we właściwy sposób i tylko jej historię”. Brown mocno argumentuje, dlaczego jako Brytyjka zagrałaby idealną Brytyjkę (Nye), zwłaszcza, że ​​pokazała już swój śpiewny głos i śpiewa Spears. „Daj mi więcej” Na meczu ze swoim chłopakiem BFF Noah Schnappem. Schnapp prawdopodobnie zagra K-Fed lub Bryan Spears, gdy Brown nakręci film za dziesięć lat. Można powiedzieć, że Brown jest marzycielale nie tylko ona. Obfitość Z inni Zwróć uwagę na podobieństwa między nią a Spears.

Jednak ludzie w końcu budzą się ze swoich snów. Następnego ranka sama Britney najwyraźniej odpowiedziała na uwagę Browna i była niezadowolona z pomysłu biografii. „Słyszę o ludziach, którzy chcą robić filmy o moim życiu… Stary, nie umarłem!!!” Wysłane przez Britney w Instagram Dzień po opublikowaniu wywiadu. Chociaż jej post dotyczył głównie traktowania jej przez rodziców przez całe życie, wydaje się, że Britney nie jest zaangażowana w biografię.

Ten post był cały czas aktualizowany.

READ  „Fear The Walking Dead” będzie transmitowany w sieciach Max AMC. Streaming „Pop-Up” – ostateczny termin