16 lipca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użytkownicy Twittera wzywają Colina Kaepernick po tym, jak Aaron Rodgers zdobywa nagrodę MVP

Użytkownicy Twittera wzywają Colina Kaepernick po tym, jak Aaron Rodgers zdobywa nagrodę MVP

Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych porównują sposób, w jaki NFL traktuje rozgrywającego Green Bay Packers Aaron Rodgers do Colin Kaepernickpo tym, jak ten pierwszy zdobył nagrodę dla najlepszego gracza w tym tygodniu.

Rodgers, który w zeszłym roku był szeroko krytykowany za wprowadzanie opinii publicznej w błąd co do statusu szczepień przeciwko COVID-19 w okresie letnim, wygrał Associated Press MVP na gali NFL Honors w czwartek.

Prowadzący radio Sirius XM, Joe Madison, wezwał do złożenia hołdu na Twitterze w piątek, porównując Rodgersa do Kaepernick, który był znany z tego, że klękał podczas grania hymnu narodowego na meczach NFL w 2016 roku w proteście przeciwko niesprawiedliwości rasowej.

Napisał: „Aaron Rodgers zostaje nagrodzony nagrodą dla najlepszego gracza, nawet po okłamaniu całego kraju”. „Colin Kaepernick prawdopodobnie już nigdy nie zagra w NFL za mówienie prawdy”.

Nagroda AP MVP jest określana przez 50 członków mediów Którzy ściśle obejmują National Football League, a nie samą ligę. Jednak ten zaszczyt doprowadził do rozbieżności w traktowaniu Kaepernick i Rodgersa przez ligę.

NFL – który zawiera długa historia Z Problemy rasowe i dyskryminacyjne w lidze – Powszechnie oskarżony o nękanie Kaepernick z powodu jego pokojowych protestów na igrzyskach. Aktywista i były San Francisco 49ers nie podpisał kontraktu z żadną drużyną NFL, odkąd został wolnym agentem po sezonie 2016.

Rodgers wywołał gwałtowną reakcję po tym, jak w listopadzie okazało się, że w rzeczywistości nie był szczepiony po tym, jak podczas konferencji prasowej w sierpniu udzielił nieszczerej odpowiedzi na temat swojego statusu szczepień.

jest później Przyznał, że nie był zaszczepiony po pozytywny test w przypadku COVID-19 w listopadzie. Następnie Rodgers przyznał w wywiadzie kilka dni później, że „Niektórzy ludzie zostali wprowadzeni w błąd co do mojej sytuacji. „

Rozgrywający był również krytykowany za Rozpowszechnianie bezpodstawnych zarzutów O szczepionkach COVID-19, promujących alternatywne metody leczenia zakażonego wirusa Nie zatwierdzony przez FDA i dla nie noś maski Na konferencjach prasowych.

NFL została postawiona w stan oskarżenia Rodgers jest karany bardzo umiarkowanie O sprawie szczepień na wypadek katastrofy.

Liga, która nałożyła grzywnę na Green Bay Packers w wysokości 300 000 USD, ukarała Rodgersa grzywną 14 650 USD za naruszenie protokołów NFL dotyczących COVID-19. Dyscyplina wynegocjowana między ligą a Stowarzyszeniem Zawodników NFL, AP wzmiankowany.

Rodgers nie został zawieszony za swoje czyny, chociaż niektórzy uważali, że powinien był być w tym czasie.