18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dana White nazywa konflikt stołowy Joe Rogana „Bykami ***”

Dana White nazywa konflikt stołowy Joe Rogana „Bykami ***”

Fabuła rozwija się wokół pozornej nieobecności Joe Rogana z UFC 271.

Mistrz transmisji UFC, obecnie uwikłany w kontrowersje dotyczące dezinformacji o szczepionkach i wykorzystywania rasistowskich obelg w swoim popularnym podcaście, Stwierdziła, że ​​musiała opuścić sobotnie wydarzenie z powodu „konfliktu harmonogramu”.

Po wydarzeniu prezydent UFC Dana White został zapytany o nieobecność Rogana. Namalował decyzję Rogana, by nie działać wyłącznie jako wybór Rogana, ale powiedział, że nie wie dlaczego. Używał również dosadnego języka, aby odpowiedzieć na pomysł, że Roganowi nie wolno pracować.

„Nie ma konfliktu w harmonogramie. Joe Rogan nie pracował dziś wieczorem. Joe Rogan mógł dziś pracować… Nie wiem, co Joe Rogan musi zrobić, musicie zapytać Joe Rogana. „Joe” „Nie mogę dziś pracować” czy coś w tym rodzaju. Wiem, że to wyszło, to suma byków ***”.

Były mistrz wagi średniej UFC Michael Bisping zajął miejsce Rogana wraz z graczem play-by-play Johnem Anikiem i byłym mistrzem wagi ciężkiej Danielem Cormierem.

Cokolwiek trzymało go z dala od stołu transmisyjnego, było jasne, że Rogan nadal oglądał, a Annick stwierdziła, że ​​podczas turnieju głównego pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whitakerem otrzymał wiadomość tekstową od Rogana, w której spekulował o kontuzji ręki Adesanyi.

Fala kontrowersji Joe Rogana

W zeszłym tygodniu Rogan przeprosił za poprzednie rzeczy powiedziane w jego podcaście i powiedział, że jego stosowanie rasistowskich obelg było „niefortunne i haniebne”, chociaż powiedział również w tym samym podcaście w tym tygodniu, że kontrowersje były Cios w karierze politycznej.

Spotify, który zapłacił ponad 100 milionów dolarów za prawo do streamowania „Joe Rogan Experience” Rogana, ma Sprawdź ponad 100 odcinków podcastów i Zacznie zawierać zastrzeżenia przed przyszłymi odcinkami.

Spekulacje na temat nieobecności Rogana krążyły z oczywistych powodów, w szczególności z powodu możliwości, że ESPN, która transmitowała UFC 271, i firma macierzysta Disney nie chcieli tak podzielonego numeru w swoich transmisjach. Jake Paul, który został bokserem YouTubera, nigdy nie unikał akupunktury w UFC, Twierdził nawet, że Disney powinien zamiast tego pociągnąć White.

READ  Cowboys vs. Buccaneers podkreśla: Duck, Dallas dominują Brady, Tampa prowadzi

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy komik wywołał kontrowersje, chociaż nie zaszkodziło to jego relacjom z UFC i White w przeszłości. Rogan pracuje nad promocją od UFC 12 w 1997 roku i zaczął wzywać walki w 2002 roku.

Joe Rogan i UFC wracają do akcji. (Zdjęcie autorstwa Jeffa Butare / Zuffa LLC / Zuffa LLC za pośrednictwem Getty Images)