12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

US Navy przedłuża umowę Nexcom z Wietnamem na Guam i w Polsce

Zdjęcie: Baza marynarki wojennej Guam

ten Nasza Marynarka WojennaWydane przez Dowództwo Służby Wymiany Marynarki Wojennej (NEXCOM) Wjasat Dwie nowe umowy wspierające komunikację osobistą w bazach morskich na Guam iw Polsce. Viasat utrzymuje stałą współpracę z NEXCOM i podpisała pięć lat komunikacji na początku tego roku Przedłużenie umowy Do osobistych sieci aplikacji na całym świecie.

Na Guam firma Viazate zgodziła się wykorzystać nowy szkielet sieci światłowodowej do obsługi stacji marynarki wojennej Guam i bazy sił powietrznych Anderson, a także do modernizacji budynków w tych obiektach za pomocą nowego sprzętu WiFi i Voice over Internet Protocol (VoIP).

W odrębnej umowie z Polską Viasat zgodził się zapewnić łączność za pośrednictwem nowej sieci Wi-Fi i wsparcia zarządzania w Naval Support Facility (NSF) Redzikowo w Polsce.

„Cieszymy się, że możemy nadal wspierać sieci światłowodowe, zarządzane Wi-Fi i inne usługi, a także ulepszoną łączność satelitarną za pośrednictwem naszego nadchodzącego pakietu ViaSat-3 Global Satellite, zapewniając jednolitą obsługę dla członków usług. Jakość łączności w bazach wojskowych na całym świecie po powrocie do domu ”- powiedział Craig Miller, szef agencji rządowych Vizag.

READ  Przywódca Polski przenosi na Białoruś taktyczną broń nuklearną Rosji, zmieniając bezpieczeństwo regionalne