26 listopada, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniono tracklistę Drake'a i 21 Savage'a za „Jej strata” – Billboard

Ujawniono tracklistę Drake’a i 21 Savage’a za „Jej strata” – Billboard

Przyjazd kaczor A 21 dzikiewspólny album studyjny, zgubić, nadciągający. Aby to udowodnić, obaj raperzy udostępnili oficjalną listę piosenek wspólnego projektu w czwartek (3 listopada).

badać

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, infografiki i aktualności

Zaledwie kilka godzin po udostępnieniu pliku Możliwe zdjęcie okładki albumuna którym znajduje się selfie modelki Qui Yasuki lub Suki Baby, para wykorzystała swoje konta na Instagramie, aby podzielić się czymś, co wydaje się być tylną okładką albumu, wraz z listą utworów na albumie.

piosenki zgubić Obejmuje „Rich Flex”, „Major Distribution”, „On BS”, „BACKOUTSIDEBOYZ”, „Privileged Rappers”, „Spin Bout U”, „Hours in Silence”, „Treacherous Twins”, „Circo Loco” i Millions oraz „Brooke Boys”, „Środek oceanu”, „Jumbotron S – t Poppin”, „More M’s”, „3 nad ranem w Glenwood” i „Zgaduję, że to Fk Me”. Producentami wykonawczymi tego 16-utworowego LP są Drake i 21 Savage.Projekt zostanie uruchomiony przez Drake’s OVO i Savage’s Slaughter Gang Entertainment.

Lista utworów zgubić Przybywa po serii zabawnych oszustw promocyjnych raperów, którzy widzieli, jak trolują fanów fałszywa okładka dla Magazyn Vogue czasopismo jak również Fałszywy NPR małe biuro impreza muzyczna A Podstępny wywiad z datą Pokaz Howarda Sterna.

Najpierw giganci hip-hopu ogłosić to zgubić Pojawili się pod koniec października w teledysku do ich wspólnej piosenki „Jimmy Cooks”, singla nr 1 z czerwcowego albumu Drizzy’ego. Szczerze, nieważne. Po tygodniowym opóźnieniu zgubić Zaplanowano przybycie w piątek.

Zobacz pełną listę utworów dla zgubić mniej.

READ  Właściciele twierdzą, że Kanye West mógłby kupić prawa do „White Lives Matter” za 1 miliard dolarów