13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawnianie przyczyny śmierci siostry Nicka i Aarona Carterów

Ujawnianie przyczyny śmierci siostry Nicka i Aarona Carterów

Departament medycyny sądowej hrabstwa Hillsborough na Florydzie ujawnił przyczynę śmierci Bobby'ego Jeana Cartera.

Siostra Nicka i Aarona Carterów zmarła 23 grudnia w wieku 41 lat. Według raportu, który otrzymałem ludzieŚmierć Bobby'ego Jeana nastąpiła w wyniku „zatrucia połączonym działaniem fentanylu i metamfetaminy”.

Z raportu wynika, że ​​współlokatorka Bobbie Jean ostatni raz widziała ją o 6:30, a o 7 rano stwierdziła, że ​​nie reaguje. Później w szpitalu św. Józefa w Tampie stwierdzono zgon Bobby'ego Jeana. Raport ujawnił część jej historii medycznej, w tym diagnozę schizofrenii.

Jane Carter, matka Bobbi Jane, potwierdziła wiadomość o śmierci córki TMZ.

„Byłam zdruzgotana, gdy dowiedziałam się o nagłej śmierci mojej córki Bobbi Jane; będę potrzebować czasu, aby otrząsnąć się z okropnej rzeczywistości, że dzieje się to po raz trzeci.

Kilka dni później Nick wydał szczere oświadczenie poświęcone Bobbi Jean.

„Mojej starszej siostrze Poppy. Miałaś świetne poczucie humoru i żywiołową duszę. „Dorastając, byłaś moim dzieckiem i moją najlepszą przyjaciółką” – napisała Angel w otwartym poście, który później udostępniono na Instagramie. „Życie nie było wobec ciebie sprawiedliwe, to wiem. Czasami masz wrażenie, że nie dostałeś szansy, bez względu na wszystko.

Rodzina Carterów przez lata cierpiała z powodu utraty członków rodziny. Aaron został znaleziony martwy w swoim domu w wieku 34 lat w 2022 roku. W 2012 roku zmarł również ich brat Leslie.

Bobbie Jean była jednym z członków rodziny występujących w serialu reality show E!. Pete'a Cartera. Przez lata Bobbi Jean mówiła o swoich problemach z uzależnieniem, dokumentowała swoje zmagania w programie, a na początku 2023 roku popadła w konflikt z prawem w związku z kradzieżą.

READ  Publikowanie zdjęć z koronacji króla Karola: poznaj fotografa