19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Asher i Jane Goicoechea: ekskluzywne zdjęcia ślubne

Asher i Jane Goicoechea: ekskluzywne zdjęcia ślubne

Są Walentynki, a w oczach Ashera i Jane Goicoechea widać miłość.


Headliner Super Bowl w 2024 r. i 45-letnia gwiazda z okładki PEOPLE zszokowała świat i w zeszłą niedzielę w tajemnicy powiedziała „tak” swojej 40-letniej dziewczynie, dyrektorce muzycznej. Para dzieli się teraz z LUDZIE ekskluzywnymi zdjęciami z pięknego i kameralnego ślubu w Las Vegas.


Niedługo po tym, jak Usher opuścił największą scenę świata, występując jako headliner w przerwie meczu Super Bowl na stadionie Allegiant w Vegas, on i jego dziewczyna Goicoechea udali się kilka mil drogą do Vegas Weddings. Przejazd przez tunel Fast Lane.


Jane Goicoechea i Asher, Wesela Fast Lane w Vegas.

Kevin Mazur/Getty; Naukowy


„Możemy potwierdzić, że Usher i Jennifer Goicoechea wykonali kolejny krok w swoim związku i pobrali się w niedzielę wieczorem w Las Vegas w otoczeniu bliskich przyjaciół i rodziny” – powiedział w ekskluzywnym oświadczeniu przedstawiciel piosenkarza PEOPLE. „Oboje nie mogą się doczekać dalszego wspólnego wychowywania swoich dzieci w atmosferze miłości i dziękują wszystkim za życzenia”.


Na nowych zdjęciach udostępnionych LUDZIE z tego szczęśliwego dnia gwiazda występuje w Goicoechea trzymającej bukiet czerwonych piwonii i białych róż, który pasuje do czerwonego kwiatu przypiętego do klapy Ushera.


Jane Goicoechea i Asher Raymond IV.

Bellamy'ego Brewstera


Asher, zawsze stylowa, ma na sobie abstrakcyjny asymetryczny czarno-biały kombinezon, podczas gdy Goicochea ma na sobie elegancki, całkowicie biały garnitur ze spodniami odsłaniającymi ramiona, białymi okularami i dopasowanymi błyszczącymi kremowymi rękawiczkami. Później widziano ich, jak świętowali w tym samym stylu na gwiazdorskiej imprezie prowadzonej przez Remy’ego Martina.


Jane Goicoechea i Asher Raymond IV.

tło


Podczas ceremonii panna młoda ma na sobie długi biały welon owinięty na jej krótkie czarne włosy, a na przezroczystym materiale widnieje duży haftowany napis „Pani Raymond 02.11.24” z przodu, wskazujący, że otrzymała herb z gwiazdą. Nazwisko i data ich ślubu.


Jane Goicochea.

Bellamy'ego Brewstera


Następnie na innym zdjęciu para daje wgląd w intymne relacje rodzinne, które miały miejsce. Para siedzi na przednim siedzeniu starego kabrioletu z czerwono-białymi kwiatami z tyłu, podczas gdy nastoletni synowie Ashera, Asher V (16 lat) i Naveed (15 lat) siedzą na tylnym siedzeniu.


Asher Raymond IV, Jane Goicoechea, Asher Raymond V, Navid Raymond.

Bellamy'ego Brewstera


Na zdjęciu nie pojawiła się matka piosenkarki, Johnetta Patton, która była świadkiem pary. Oboje mają także wspólne maluchy: 3-letni Sovereign i 2-letni Sire, których nie widać na zdjęciach.


Nigdy nie przegapisz żadnej historii – subskrybuj Bezpłatny codzienny biuletyn dla ludzi Aby być na bieżąco z najlepszą ofertą LUDZIE, od wiadomości o gwiazdach po fascynujące historie interesujące ludzi.


Ludzie zakrywają daszek.

„Słuchaj, kiedy ktoś, kogo znasz, znajduje świetnego partnera, to oczywiście zaszczyt i radość móc dzielić życie z kimś, kto chce dzielić je z tobą” – gwiazda powiedziała w tym tygodniu PEOPLE of Goicoechea. Artykuł z okładki „Kto cię kocha takim, jakim jesteś?”
„Naprawdę czuję, że mam świetnego partnera, którego szanuję” – dodaje.


Więcej informacji na temat wzlotów i upadków Ushera w przeszłości, jego triumfu w Super Bowl i szczęśliwego życia z żoną Jenn Goicoechea można znaleźć w piątkowym wydaniu PEOPLE z tego tygodnia.

READ  Sandman dostaje animowany odcinek z Sandrą Oh, David Tennant