24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kaia Gerber została „olśniona” przez swoją matkę, Cindy Crawford

Kaia Gerber została „olśniona” przez swoją matkę, Cindy Crawford

Kaia Gerber zawsze wiedziała, że ​​ma sławną matkę, ale stało się to dopiero w zeszłym roku w serialu dokumentalnym AppleTV. ModelkiZdałem sobie sprawę, jak sławna jest Cindy Crawford. W nowym wywiadzie z Dziennik „Wall Street. czasopismoModelka, aktorka i prezes klubu książki wyjaśniła, że ​​po obejrzeniu programu jej matka była „pod wrażeniem i ona też”. Oczywiście Gerber poszła w ślady swojej słynnej matki, ale stworzyła także własną karierę, która wykraczała poza bycie modelką i stała się ikoną pokolenia Z.


„Potem byłem pod jej wrażeniem” – powiedziała Gerber, widząc swoją matkę w akcji podczas kręcenia serialu dokumentalnego. „Pomyślałem: «Nie zdawałem sobie z tego sprawy». Wiedziałem, że jesteś kreatywny, ale…” Nie rozumiałem, kiedy byłem młodszy. To, co osiągnęła w swojej karierze, tak naprawdę nie było nikogo, kto mógłby naśladować. I pomyślałam, że to wspaniale, że zawsze miała takie ambicje i robiła rzeczy, które ludzie jej kazali: „To zrujnuje twoją karierę. Nie rób tego.” Zaufała swojemu instynktowi.


Gerber odniósł się także do rozmowy o dziecku nepo, która toczyła się w eterze. Łatwo jest zrobić sławną twarz wśród bardzo znanych rodziców, ale ona twierdzi, że rodzice nigdy nie namawiali jej do niczego, czego nie chciała. Wyjaśniła nawet, że Crawford i Rande Gerberowie sprawiają, że życie ich dzieci jest tak normalne, jak to tylko możliwe, paparazzi i w ogóle.


„Nigdy nie pozwolili, żeby im narzucano, co mają robić, a czego nie. To nigdy nie przejęło kontroli nad naszym życiem” – dodała. „Kiedy byłam dzieckiem, jeśli chciałam iść wybrać choinkę, idź wybrać choinkę. A może będą zdjęcia paparazzi. Ale moi rodzice nigdy nie powiedzieliby: „O nie, nie chcę tego zrobić”.

READ  Tato, czy możesz mi pomóc zwrócić Picassa, którego ukradłem?


Lachlan Bailey w WSJ. czasopismo.


Lachlan Bailey w WSJ. czasopismo


Gerber mówi, że cieszy się, że ma rodziców, którzy mogą udzielić jej porad zawodowych, od porad dotyczących modelowania udzielanych przez Cindy po wskazówki biznesowe oferowane przez jej ojca, Rande'a Gerbera.


„Właściwie mogę poprosić tatę o radę w sprawach zawodowych, zawodowych” – powiedziała Gerber. „Bardzo rzadko zdarza się, że rodzice pracują w tej samej branży lub zawodzie co ty i którym radom można naprawdę zaufać”.


Ale Gerber przyznała też, że idea Nebo Babies prędko nie zniknie ze świadomości społecznej. Pogodziła się więc z tym, że zawsze będzie związana z matką i ojcem i zostanie przyłączona do grupy nieślubnych dzieci, takich jak Kendall Jenner i Hailey Bieber.


„Nie sądzę, że ten temat zniknie, więc oczywiście osiągnęłam punkt akceptacji” – dodała. „Osobiście jestem bardzo świadoma wszystkich wspaniałych rzeczy, które dla mnie zrobiła i nigdy nie powiedziałabym o niej niczego negatywnego, ponieważ taka jest moja prawda”.


Więcej w aktualnościach o gwiazdach