19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Twój horoskop na niedzielę, 31 marca 2024 r

Twój horoskop na niedzielę, 31 marca 2024 r

Alarm księżycowy

Unikaj zakupów i podejmowania ważnych decyzji po godzinie 19:00, po której księżyc przechodzi ze Strzelca do Koziorożca.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Zrób coś innego, aby trochę wstrząsnąć sytuacją, ponieważ masz ochotę na przygodę i ciekawość. Nauczyć się czegoś nowego. Rozmawiaj z ludźmi z różnych środowisk. Podróżuj lub zwiedzaj własne podwórko. Preferowane są studia i dyskusje.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Spodoba ci się uczestnictwo w grupie, szczególnie w przypadku drużyn rywalizujących lub uprawiania sportów fizycznych. Możesz być także zainteresowany wykonaniem prywatnych badań na temat projektu dla zwierząt domowych lub przyjrzeniem się luźnym końcówkom dotyczącym spadków, podatków, długów i kwestii ubezpieczeniowych.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Twój władca Merkury pięknie tańczy z Księżycem, promując ożywione rozmowy z partnerami, przyjaciółmi i członkami grupy. Możesz objąć rolę lidera. Dlaczego nie podzielić się swoimi pomysłami z szefem lub osobą upoważnioną, aby uzyskać ich opinię? Mogą ci pomóc.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Możesz już zakasać rękawy i zabrać się do wykonania każdego ważnego zadania. Może to dotyczyć Twojej pracy lub osobistego projektu. Może to być również związane ze zwierzęciem lub mieć związek z Twoim zdrowiem? Uzyskaj pozwolenie lub poradę od przełożonych i autorytetów.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Kolejny pełen wrażeń i relaksujący dzień za Tobą. Będziesz jednak miał większą ciekawość uczenia się i odkrywania nowych pomysłów. To dobry dzień na naukę i zrobienie czegoś, co poszerza umysł. Plany podróży zostaną wznowione. Będziesz cieszyć się rozmową z ludźmi z różnych środowisk. Przyjmuj zaproszenia do spotkań towarzyskich.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

To dobry dzień, aby usiąść w domu i cieszyć się ciszą. Mogą jednak toczyć się rodzinne dyskusje na temat współwłasności, dziedziczenia i kwestii ubezpieczeniowych. Możesz także omówić sposób pokrycia wydatków lub podziału kosztów.

READ  „The Juice Is Loose” w drugim zwiastunie

Waga (23 września – 22 października)

Relacje z partnerami, małżonkami i bliskimi przyjaciółmi będą dynamiczne, ponieważ ludzie chcą rozmawiać. Ktoś chce podzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami i odwrotnie. Możesz także współpracować z sąsiadami i krewnymi. Prawdopodobny jest pozytywny wynik.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

To dobry dzień dla biznesu i handlu, ponieważ jesteś gotowy do omówienia spraw finansowych i wykorzystania dostępnych zasobów. Możesz także rozważyć koszty problemów medycznych lub sposobów poprawy jakości życia. To produktywny dzień, ale jest to także świetny dzień na zabawę i spotkania towarzyskie.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Dziś Księżyc jest w Twoim znaku, co daje Ci niewielką przewagę nad wszystkimi innymi znakami. Korzystaj z okazji, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się wydarzeniami sportowymi i zajęciami rekreacyjnymi, zwłaszcza z dziećmi. Romantyczne przygody mogą ci się spodobać. Tymczasem na liście znajdują się również ulepszenia domu.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Będziesz dzisiaj najszczęśliwszy, jeśli będziesz mógł zachować spokój i „ukryć się” gdzieś (oczywiście w przyjemnym miejscu z fajnymi przekąskami). Jednak naprawy w domu mogą znajdować się na Twojej liście rzeczy do zrobienia, podobnie jak dyskusje rodzinne. Czy już czas odkryć prawdę o czymś?

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

To pracowity i szybki dzień. Prawdopodobne są dyskusje z przyjaciółmi i członkami grupy. Niektórzy z Was robią zakupy lub szukają sposobów na zwiększenie swoich zysków. Jeśli chodzi o wydawanie pieniędzy, sprawdź czujność Księżyca, aby oszczędzić sobie bólów głowy i złych wyborów finansowych.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Jesteś bardzo wizjonerski. W rzeczywistości możesz zwrócić na siebie uwagę przełożonych lub osoby posiadającej władzę, aby omówić Twoje sprawy finansowe. A może zastanawiasz się nad dużym zakupem lub tym, jak wydać (lub zarobić) pieniądze? Zrób to jeszcze raz ze sobą, ponieważ mając zarówno Marsa, jak i Wenus w swoim znaku, jesteś silny i dobrze obecny.

READ  „9-1-1”, „Lone Star”, „Call Me Kat” i nie tylko — Deadline

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktor Ewan McGregor (1971) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś spokojny, zrównoważony i pełen zdrowego rozsądku. Jednak jesteś także aktywny, energiczny i czasami kłótliwy. Mówisz z autorytetem. To rok służenia wam i być może służeniu waszej rodzinie. Dbaj więc o siebie, abyś mógł być źródłem informacji. Czas na zmianę?